• Кошик порожній!

Йєрба мате Playadito Despalada Sin Palo Tradicional - 50 грам

Модель: PLD-005

  • Йєрба мате Playadito Despalada Sin Palo Tradicional - 50 грам
    • Йєрба мате Playadito Despalada Sin Palo Tradicional - 50 грам
Ціна
50 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Йєрба Мате Playadito Despalada Sin Palo Tradicional - аргентинський мате від виробника Cooperativa Agrícola de la Colonia Liebig Limitada. Виробництво засноване в 1926 році і знаходиться в містечку Colonia Liebig що в провінції Corrientes. Кооператив має свої власні плантації йерба мате з відмінним родючим грунтом, які межують з відомою "матешной" провінцією Міссіонес. Мате Playadito Despalada містить мало пилу, якісний лист і максимум 5% паличок. Даний вид мате виражений смак і аромат мате, з невеликою гірчинкою. Цей мате має хороший рівень стимуляції, дуже добре бадьорить. Що дуже сподобається досвідченим матеманам.

Термін придатності до - 06.2026 року

Характеристики
Общие
ВидМіцний
Торгова МаркаPlayadito
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Liebig Original - 50 грам

Liebig Original - 50 грам

Виробник: Cooperativa Agrícola de la Colonia Liebig Limitada
Модель: LBG-005
Вага: 50.00

50 грн

У наявності
Liebig Original - аргентинський мате екстра-класу. На відміну від большенства аргентіснкіх марок виробляється в провінції Коррієнтес розташованної на північному сході Аргентини. Цей мате з величезною кількістю вітамінів кисло-солодким смаком і тонким ароматом. Збалансований посадки і виробничих проц..
Dulce Beso - 500 грам

Dulce Beso - 500 грам

Модель: DB-05
Вага: 500.00

320 грн

У наявності
Dulce Beso – ще одна новинка із Аргентини. Класичний сорт з ефектним огранюванням з провінції Місьонес. Dulce Beso означає "солодкий поцілунок", що також видно на упаковці цієї йєрби. До складу входять переважно невелике листя з домішкою паличок та помірної кількості пилу. Запах слід..
Cruz de Malta Selection Especial - 500 грам

Cruz de Malta Selection Especial - 500 грам

Виробник: Molinos Río de la Plata S.A.
Модель: CzSE-05
Вага: 500.00

315 грн

У наявності
Cruz de Malta Selection Especial – культовий Cruz de Malta вже давно доступний на ринку, але ми хочемо представити вам нову версію Мальтійського Хреста. Він складається з досить густо нарізаного листя, з невеликою домішкою паличок та невеликої кількості пилу. У порівнянні з версією Suave Durad..
Chamarra - 500 грам

Chamarra - 500 грам

Модель: Chmr-500
Вага: 500.00

385 грн

У наявності
Chamarra - і знову новинка з Аргентини на Українському ринку йєрба мате. Виготовляється не великим приватним кооперативом, у центральній частині провінції Місьйонес. Сушіння за методом Барбакуа та 24 місячна витримка, надають йєрбі характерного димного аромату та післясмаку. Завдяки цьому вона набли..