Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Йєрба мате Salam Despalada - 500 грам

Модель: SLDP-500

  • Йєрба мате Salam Despalada - 500 грам
    • Йєрба мате Salam Despalada - 500 грам
Ціна
305 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Salam Despalada – ще одна новинка від кооперативу Yerbatera Hoja Verde S.R.L. (виробник Secadero та Don Omar). Чергова новинка прийшла до нас прямо з провінції Місьйонес, цього разу це дуже зелена пропозиція від бренду Salam. До його складу входить в основному дрібно нарізане листя парагвайського падубу, з дозою енергії вище середньої. Цікаво, що з упаковки ми можемо бачити, як виглядає вміст, тобто. дрібно нарізане листя. Метод нарізки сушеного листя трохи спрямовує нас у бік Уругваю, завдяки дрібно нарізаному листю, практично без паличок та пилу. Salam Despalada сильно пахне зерном та горіхами, що відразу ж свідчить про високу інтенсивність смаку та енергетичний ефект. Від двох-трьох швидких ковтків майже відразу відчуваєш його енергетичний ефект, тож радимо бути в цьому питанні обачнішими. :) Тільки для досвідчених любителів йєрба мате.

Термін придатності – 13.10.2024 року

Характеристики
Общие
ВидМіцний
Торгова МаркаSalam
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Salto Bielakowicz - 500 грам

Salto Bielakowicz - 500 грам

Модель: SLBZ-500
Вага: 500.00

300 грн

У наявності
Salto Bielakowicz - новинка на українському ринку парагвайського падубу, яка надходить до нас із Лос-Хелехосу у провінції Місьйонес в Аргентині. Сама упаковка не виглядає особливо привабливою, особисто у мене вона асоціюється з упаковкою борошна. Але, як завжди, найважливіше зміст, і давайте зосеред..
Secadero Traditional - 500 грам

Secadero Traditional - 500 грам

Модель: SCTD-500
Вага: 500.00

275 грн

У наявності
Secadero Traditional – ще одна новинка від кооперативу Yerbatera Hoja Verde S.R.L. (виробник Salam та Don Omar). Після відкриття пачки Secadero в ніс ударяє запах багаття, злегка димний та копчений аромат, надзвичайно насичений і принадний. Листя буває різного розміру, можна знайти як середньо..
Semeniuk Barbaqua - 500 грам

Semeniuk Barbaqua - 500 грам

Модель: SMBQ-500
Вага: 500.00

370 грн

У наявності
Semeniuk Barbaqua - новинка від українських емігрантів з Обера Місіонес, невеликого приватного кооперативу Роберто Семенюка. Відкривши упаковку йєрби, ми розуміємо, що маємо справу зі специфічними ароматами. Аромат пряний та інтенсивний з помітними копченими, димними та злаковими нотками. Для багать..
Yerbal Viejo - 500 грам

Yerbal Viejo - 500 грам

Модель: YBVJ-500
Вага: 500.00

290 грн

У наявності
Yerbal Viejo - ця унікальна йєрба виробляється в Colonia Yerbal Viejo в провінції Місьйонес (місце, яке пізніше в 1939 році було перейменовано в «Обера», тобто те, що сяє мовою мбья-гуарані), місце з глибокими та родючими ґрунтами, де предки емігранти 1920 року вперше посадили кущі параг..