• Кошик порожній!

Йєрба мате Chamarra - 500 грам

Модель: Chmr-500

  • Йєрба мате Chamarra - 500 грам
    • Йєрба мате Chamarra - 500 грам
    • Йєрба мате Chamarra - 500 грам
Ціна
385 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Chamarra - і знову новинка з Аргентини на Українському ринку йєрба мате. Виготовляється не великим приватним кооперативом, у центральній частині провінції Місьйонес. Сушіння за методом Барбакуа та 24 місячна витримка, надають йєрбі характерного димного аромату та післясмаку. Завдяки цьому вона наближається до парагвайських сортів, за інтенсивністю настою та енергетичним ефектом. Після розкриття упаковки, в ніс ударяє трохи пряний, димний, злегка копчений аромат з помітним запахом багаття та сіна. Сам помел приємний погляду, сіро-зелене листя обрізане до середніх розмірів, є домішка паличок, кількість пилу помірна. Із заваркою проблем не буде. Після першої заливки смак одразу стає інтенсивним, помітна і гіркота, і терпкість, а також сильний акцент залишають нотки диму та характерні копченості. Сама капченість на смак трохи нагадує, копчену паприку або паприку на грилі, присутня легка солодкуватість. У післясмаку ми знайдемо зернові, горіхові, злегка кропив'яні та сінні акценти. Енергетичний ефект Chamarra Barbacua вищий за середній, він забезпечує велику дозу стимуляції протягом тривалого часу. Більше підійде досвідченим любтителям йєрба мате.

Термін придатності – 01.11.2024 року

Характеристики
Общие
ВидМіцний
Торгова МаркаChamarra
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Don Leandro (з низьким вмістом пилу) - 500 грам
Don Leandro (з низьким вмістом пилу) – ще один новий продукт від приватного кооперативу Don Leandro S.R.L. Ми запрошуємо вас відкрити для себе Yerba Mate з традиційним смаком, приготованим з паличок та з низьким вмістом пилу. Протягом 40 років Don Leandro Establishment виробляє йєрбу, добиваюч..
El Hachero - 500 грам

El Hachero - 500 грам

Модель: ELH-500
Вага: 500.00

285 грн

У наявності
El Hachero – вас вітає аргентинський Лісоруб, саме так перекладається El Hachero. Це ще один продукт від приватного кооперативу Don Leandro SRL. Це йєрба мате, що відрізняється своїм певним та безпомилковим смаком, адже 24-місячна витримка дасть про себе знати. Коли ви відкриєте упаковку та ві..
Flor de Jardin - 500 грам

Flor de Jardin - 500 грам

Модель: FDJ-500
Вага: 500.00

395 грн

У наявності
Flor de Jardin – аргентинська новинка від кооперативу Cooperativa de Productores de Jardin América Ltda. розташованого в Сьюдад-Хардін (100 км на північ від Посадас). Виробництво бере початок у 1973 році в результаті утворення кооперативу, що складається з іммігрантів, що оселилися в Сь..
Picada Vieja - 500 грам

Picada Vieja - 500 грам

Модель: PDVJ-500
Вага: 500.00

390 грн

У наявності
Picada Vieja - новинка в Україні та Європі від приватного кооперативу, що належить родині Grudke, з центральної частини Місьйонес. Це йєрба мате з міцним димним смаком, любителям чорносливних ароматів, Picada Vieja припаде до смаку. Її сушка на вогні (барбакуа) надає їй яскравий характер, її природн..