• Кошик порожній!

Бразильська Куйя Rei Verde для chimarrao з металевим кільцем

Модель: BRRV-01

  • Бразильська Куйя Rei Verde для chimarrao з металевим кільцем
    • Бразильська Куйя Rei Verde для chimarrao з металевим кільцем
Ціна
800 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Бразильська Куйя Rei Verde для chimarrao з металевим кільцем – спеціальна ємність з гарбуза для бразильських марок мате дуже дрібного помелу (chimarrao). Також підходять для уругвайських сортів мате. Місткість 200-220мл. Матері ручної роботи. В основі є металеве кільце для кращої стійкості на поверхні. Куйя має дуже широке, ретельно згладжене шийку, яке дозволяє зробити характерну для цього виду мате, засипку. Бомбілії довжиною не менше 20 см, ідеально підходять для цієї куйї.

Місткість близько 200-220мл

Характеристики
Общие
Місткість, мл225
Особливістьпідставка, металева окантовка
ТипЗ гарбуза
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Поронго бразильський в оправі

550 грн

У наявності
Поронго бразильський в оправі - калабас поронго з художнім оформленням по дереву. Даний калабас ручної роботи зроблений з дерева і має гарне художнє оформлення по дереву. Для зручності використання є металева підставка. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від ..
Калабас гарбузовий Tiger - 200-250 мл

400 грн

У наявності
Калабас гарбузовий Tiger - класичний калабас з гарбуза з металевим кільцем. Має різьблення у вигляді етнічних візерунків. Калабас стандартного об`єма і підійде як для початківців так і для досвідчених матеманів. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу ..
Калабас гарбузовий класичний з металевим кільцем 250 - 300 мл
Калабас з гарбуза з металевим кільцем - класичний гарбузовий калабас, з металевим кільцем. Відмінно підходить під будь-які види мате. Потребує попередньої підготовки. Калабас після кожного використання слід прочистити та добре висушити. Іноді проводиться процес випалу за допомогою спеціального п..
Калабас гарбузовий Pantera з металевим кільцем 200 - 250мл
Калабас гарбузовий Pantera spots металевим кільцем – класичний калабас з гарбуза з металевим кільцем. Калабас стандартного об`єма і підійде як для початківців так і для досвідчених матеманів. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводиться проце..