Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Йєрба мате Relumbron Tradicional - 500 грам

Модель: RBT-500

  • Йєрба мате Relumbron Tradicional - 500 грам
    • Йєрба мате Relumbron Tradicional - 500 грам
Ціна
335 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Йерба мате Relumbron Tradicional — бренд Relumbron належить Родріго Даніелю Ескобару з села Апостолес у провінції Місьйонес, Аргентина, який нещодавно розпочав виробництво цієї йєрби. Класичний варіант без добавок, до його складу входять дрібне листя парагвайського падубу, з домішкою гілочок та помірною кількістю пилу. Відкривши упаковку, ми можемо відчути інтенсивний, злегка пряний аромат деревини. У напоя цікаві смаки: овес (злаки), легка кислинка, приємна гіркуватість, легка копчена злива та легка насолода. Сам мате відрізняється досить високою ефективністю. Він енергетично вищий за середній для аргентинської йєрби. Це забезпечить солідну дозу стимуляції протягом кількох годин інтенсивної фізичної чи розумової роботи. Йерба мате Relumbron — гарна пропозиція для тих, хто шукає більш інтенсивного смаку аргентинської йєрби. Тільки для досвідчених любителів мате.

Термін придатності – 30.01.2025 року

Характеристики
Общие
ВидМіцний
Торгова МаркаRelumbron
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Salam Despalada - 500 грам

Salam Despalada - 500 грам

Модель: SLDP-500
Вага: 500.00

305 грн

У наявності
Salam Despalada – ще одна новинка від кооперативу Yerbatera Hoja Verde S.R.L. (виробник Secadero та Don Omar). Чергова новинка прийшла до нас прямо з провінції Місьйонес, цього разу це дуже зелена пропозиція від бренду Salam. До його складу входить в основному дрібно нарізане листя парагвайськ..
Salto Bielakowicz - 500 грам

Salto Bielakowicz - 500 грам

Модель: SLBZ-500
Вага: 500.00

300 грн

У наявності
Salto Bielakowicz - новинка на українському ринку парагвайського падубу, яка надходить до нас із Лос-Хелехосу у провінції Місьйонес в Аргентині. Сама упаковка не виглядає особливо привабливою, особисто у мене вона асоціюється з упаковкою борошна. Але, як завжди, найважливіше зміст, і давайте зосеред..
Secadero Traditional - 500 грам

Secadero Traditional - 500 грам

Модель: SCTD-500
Вага: 500.00

275 грн

У наявності
Secadero Traditional – ще одна новинка від кооперативу Yerbatera Hoja Verde S.R.L. (виробник Salam та Don Omar). Після відкриття пачки Secadero в ніс ударяє запах багаття, злегка димний та копчений аромат, надзвичайно насичений і принадний. Листя буває різного розміру, можна знайти як середньо..
Semeniuk Barbaqua - 500 грам

Semeniuk Barbaqua - 500 грам

Модель: SMBQ-500
Вага: 500.00

370 грн

У наявності
Semeniuk Barbaqua - новинка від українських емігрантів з Обера Місіонес, невеликого приватного кооперативу Роберто Семенюка. Відкривши упаковку йєрби, ми розуміємо, що маємо справу зі специфічними ароматами. Аромат пряний та інтенсивний з помітними копченими, димними та злаковими нотками. Для багать..