Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Йєрба мате Salto Bielakowicz - 500 грам

Модель: SLBZ-500

  • Йєрба мате Salto Bielakowicz - 500 грам
    • Йєрба мате Salto Bielakowicz - 500 грам
Ціна
300 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Salto Bielakowicz - новинка на українському ринку парагвайського падубу, яка надходить до нас із Лос-Хелехосу у провінції Місьйонес в Аргентині. Сама упаковка не виглядає особливо привабливою, особисто у мене вона асоціюється з упаковкою борошна. Але, як завжди, найважливіше зміст, і давайте зосередимося на ньому. Насправді, з моменту розтину упаковки відбувається справжній подив, адже структура сухофруктів більше нагадує поєднання парагвайського та уругвайського стилів. Це означає, що в упаковці ми знайдемо дрібно подрібнене листя з домішкою нарізаних паличок і велику кількість пилу. Salto Bielakowicz - це йерба мате висушена традиційним методом Барбакуа, завдяки якому листя набуває димного аромату і смаку з помітним копченням. На вигляд і смак він напевне ближче до парагвайських сортів, тому що в настої ми знайдемо багато гіркоти, диму і терпкості, що переходять в горіхові нотки і копчену сливу. Крім того, він характеризується високою дозою енергії та стимуляції, що частково пов'язано з дрібним помелом. Тільки для досвідчених любителів йєрба мате.

Термін придатності – 28.02.2025 року

Характеристики
Общие
ВидМіцний
Торгова МаркаSalto Bielakowicz
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Secadero Traditional - 500 грам

Secadero Traditional - 500 грам

Модель: SCTD-500
Вага: 500.00

275 грн

У наявності
Secadero Traditional – ще одна новинка від кооперативу Yerbatera Hoja Verde S.R.L. (виробник Salam та Don Omar). Після відкриття пачки Secadero в ніс ударяє запах багаття, злегка димний та копчений аромат, надзвичайно насичений і принадний. Листя буває різного розміру, можна знайти як середньо..
Semeniuk Barbaqua - 500 грам

Semeniuk Barbaqua - 500 грам

Модель: SMBQ-500
Вага: 500.00

370 грн

У наявності
Semeniuk Barbaqua - новинка від українських емігрантів з Обера Місіонес, невеликого приватного кооперативу Роберто Семенюка. Відкривши упаковку йєрби, ми розуміємо, що маємо справу зі специфічними ароматами. Аромат пряний та інтенсивний з помітними копченими, димними та злаковими нотками. Для багать..
Yerbal Viejo - 500 грам

Yerbal Viejo - 500 грам

Модель: YBVJ-500
Вага: 500.00

290 грн

У наявності
Yerbal Viejo - ця унікальна йєрба виробляється в Colonia Yerbal Viejo в провінції Місьйонес (місце, яке пізніше в 1939 році було перейменовано в «Обера», тобто те, що сяє мовою мбья-гуарані), місце з глибокими та родючими ґрунтами, де предки емігранти 1920 року вперше посадили кущі параг..
Lapacho Rosa - 500 грам

Lapacho Rosa - 500 грам

Модель: LPRS-500
Вага: 500.00

375 грн

У наявності
Lapacho Rosa – дуже цікава новинка від приватного кооперативу Establecimiento San Nicolás з міста Апостолес, провінція Місьйонес. Для Lapacho Rosa виробник не шкодує зусиль, щоб надати вам відмінний унікальний йерба мате. Він використовує традиційний метод сушіння з евкаліптовими дровам..