• Кошик порожній!

Парагвайський Йєрба мате Selecta Eucalyptus and Mint - 500 грам

Модель: SEM-500

Ціна
245 грн
У наявності
Виробник:
Дивитися всі характеристики

Selecta Eucalyptus and Mint – нова освіжаюча пропозиція з Парагваю, для любителів трав'яних ароматів. До його складу входять дрібне листя, з домішкою паличок та помірною кількістю пилу. Дана версія Selecta доповнюється ароматами: евкаліпта та м'яти, які не надто інтенсивні, тому не порушують смак парагвайського падубу та збагачують його трав'яним, помітним акцентом. Selecta Eucalyptus Mint особливо рекомендується у холодному вигляді у вигляді терере, бажано в компанії кубиків льоду. Однак ніщо не заважає пити його у гарячому вигляді. Настій не надто гіркий, димний і важкий, що дозволяє сміливо рекомендувати його як початківцям йєрба мате, так і тим, хто більше знайомий з багатим світом зеленого золота Південної Америки. Трав'яний аромат відчутно приємно розтікається у роті. Selecta у цій ароматизованій версії, забезпечує солідну дозу енергії та додає освіження. Відмінно підійде для любителів сильних ароматів м'яти, особливо у холодному вигляді.

Інгредієнти: Йерба мате (ilex paraguariensis), натуральний ароматизатор евкаліпту та м'яти.

Термін придатності до – 30.07.2024 року

Характеристики
Общие
ВидМіцний, З Добавками
ТМ Selecta
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Новинка
Хіт
El Legendario Tradicional Organica - 500 грам

El Legendario Tradicional Organica - 500 грам

Модель: ELTO-500
Вага: 500.00

350 грн

У наявності
El Legendario Tradicional Organica - новинка та можливо майбутній хіт продажу, з приватних плантацій Парагваю. Йєрба росте в наближених до диких умов. У процесі виробництва не використовуються пестициди та штучні засоби захисту рослин. Додамо до цього природне старіння та традиційне сушіння і резуль..
Новинка
Pajarito tradicional (у льняному мішечку) – 2 кг

Pajarito tradicional (у льняному мішечку) – 2 кг

Виробник: Lauro Raatz S.A
Модель: PJT-200
Вага: 2.00

800 грн

У наявності
Йєрба мате Pajarito tradicional - парагвайскій мате виготовляється в регіоні Itapua на півдні Парагваю не далеко від кордону з Аргентиною. Вирощений традиційним способом. Даний вид мате як і інші види парагвайського мате відрізняється дуже стійким і міцним смаком і запахом. Має сильний та харак..
Kurupi Menta Boldo Compuesta Especial - 500 грам

Kurupi Menta Boldo Compuesta Especial - 500 грам

Виробник: Santa Margarita S.A.
Модель: 00044
Вага: 500.00

250 грн

У наявності
Йєрба мате Kurupi compuesta especial з м'ятою і больдо - парагвайський мате від компанії Laboratorio y Herboristeria Sta. Margarita. Являє собою суміш мате з перцевою м'ятою і вічно зеленим деревом больдо. При вживанні цього міксу трав, м'ята додасть вам приємний м'який смак і відміт..
Pajarito tradicional - 500 грам

Pajarito tradicional - 500 грам

Виробник: Lauro Raatz S.A
Модель: 00047
Вага: 500.00

230 грн

У наявності
Йєрба мате Pajarito tradicional - парагвайскій мате виготовляється в регіоні Itapua на півдні Парагваю не далеко від кордону з Аргентиною. Вирощений традиційним способом. Даний вид мате як і інші види парагвайського мате відрізняється дуже стійким і міцним смаком і запахом. Двадцяти місячна сушка - ..