• Кошик порожній!

Парагвайський Йєрба мате El Legendario Tradicional Organica - 500 грам

Модель: ELTO-500

Ціна
350 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

El Legendario Tradicional Organica - новинка та можливо майбутній хіт продажу, з приватних плантацій Парагваю. Йєрба росте в наближених до диких умов. У процесі виробництва не використовуються пестициди та штучні засоби захисту рослин. Додамо до цього природне старіння та традиційне сушіння і результат перевершить ваші очікування. Після відкриття упаковки в ніс ударяє досить інтенсивний запах, що асоціюється із запахом багаття, злегка сіноподібними, деревними та легкими димними ароматами. Без сумніву, це аромат, який приваблює та віщує незвичайний смак та силу. Для El Legendario характерна різноманітність нарізок сушеної йєрби, ми можемо зустріти як трохи грубо подрібнене листя, так і дрібніші шматочки з домішкою паличок середнього розміру. Кількість пилу помірна. З першої заливки, з першого ковтка ця йєрба захоплює. Смак майже відразу стає інтенсивним, що не є стандартним для крафтового мате. El Legendario Tradicional Organica точно не потребує часу, щоб розправити крила та дарує нам чудові смакові відчуття. Настій гіркуватий, терпкий, димний, трохи солоний. Багатство різних смаків зберігається протягом тривалого часу, завдяки чому настій дарує нашим смаковим рецепторам незвичайні відчуття протягом багатьох годин пиття. Слід зазначити, що з погляду стимуляції це надзвичайно специфічна йерба, що забезпечує велику дозу енергії протягом багатьох годин.

Термін придатності до – 09.05.2025 року

Характеристики
Общие
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Новинка
Pajarito tradicional (у льняному мішечку) – 2 кг

Pajarito tradicional (у льняному мішечку) – 2 кг

Виробник: Lauro Raatz S.A
Модель: PJT-200
Вага: 2.00

800 грн

У наявності
Йєрба мате Pajarito tradicional - парагвайскій мате виготовляється в регіоні Itapua на півдні Парагваю не далеко від кордону з Аргентиною. Вирощений традиційним способом. Даний вид мате як і інші види парагвайського мате відрізняється дуже стійким і міцним смаком і запахом. Має сильний та харак..
Kurupi Menta Boldo Compuesta Especial - 500 грам

Kurupi Menta Boldo Compuesta Especial - 500 грам

Виробник: Santa Margarita S.A.
Модель: 00044
Вага: 500.00

250 грн

У наявності
Йєрба мате Kurupi compuesta especial з м'ятою і больдо - парагвайський мате від компанії Laboratorio y Herboristeria Sta. Margarita. Являє собою суміш мате з перцевою м'ятою і вічно зеленим деревом больдо. При вживанні цього міксу трав, м'ята додасть вам приємний м'який смак і відміт..
La Rubia - 500 грам

La Rubia - 500 грам

Виробник: Eugen Junghanns
Модель: LR-05
Вага: 500.00

280 грн

У наявності
Йєрба мате La Rubia - парагвайський мате преміум класу. Вирощується в жорстких стандартах, які можна застосувати до органічно чистої продукції. Склад мате має невелику доважок гілок, досить сильний і відчутний стимулюючий ефект. Але мабуть головним коником цієї марки не дивлячись на свою "силу ..
Pajarito tradicional - 500 грам

Pajarito tradicional - 500 грам

Виробник: Lauro Raatz S.A
Модель: 00047
Вага: 500.00

230 грн

У наявності
Йєрба мате Pajarito tradicional - парагвайскій мате виготовляється в регіоні Itapua на півдні Парагваю не далеко від кордону з Аргентиною. Вирощений традиційним способом. Даний вид мате як і інші види парагвайського мате відрізняється дуже стійким і міцним смаком і запахом. Двадцяти місячна сушка - ..