• Кошик порожній!

Парагвайський Йєрба мате El Legendario Tradicional Organica - 500 грам

Модель: ELTO-500

Ціна
365 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

El Legendario Tradicional Organica - новинка та можливо майбутній хіт продажу, з приватних плантацій Парагваю. Йєрба росте в наближених до диких умов. У процесі виробництва не використовуються пестициди та штучні засоби захисту рослин. Додамо до цього природне старіння та традиційне сушіння і результат перевершить ваші очікування. Після відкриття упаковки в ніс ударяє досить інтенсивний запах, що асоціюється із запахом багаття, злегка сіноподібними, деревними та легкими димними ароматами. Без сумніву, це аромат, який приваблює та віщує незвичайний смак та силу. Для El Legendario характерна різноманітність нарізок сушеної йєрби, ми можемо зустріти як трохи грубо подрібнене листя, так і дрібніші шматочки з домішкою паличок середнього розміру. Кількість пилу помірна. З першої заливки, з першого ковтка ця йєрба захоплює. Смак майже відразу стає інтенсивним, що не є стандартним для крафтового мате. El Legendario Tradicional Organica точно не потребує часу, щоб розправити крила та дарує нам чудові смакові відчуття. Настій гіркуватий, терпкий, димний, трохи солоний. Багатство різних смаків зберігається протягом тривалого часу, завдяки чому настій дарує нашим смаковим рецепторам незвичайні відчуття протягом багатьох годин пиття. Слід зазначити, що з погляду стимуляції це надзвичайно специфічна йерба, що забезпечує велику дозу енергії протягом багатьох годин.

Термін придатності до – 09.05.2025 року

Характеристики
Общие
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Новинка
Pajarito tradicional (у льняному мішечку) – 2 кг

Pajarito tradicional (у льняному мішечку) – 2 кг

Виробник: Lauro Raatz S.A
Модель: PJT-200
Вага: 2.00

885 грн

У наявності
Йєрба мате Pajarito tradicional - парагвайскій мате виготовляється в регіоні Itapua на півдні Парагваю не далеко від кордону з Аргентиною. Вирощений традиційним способом. Даний вид мате як і інші види парагвайського мате відрізняється дуже стійким і міцним смаком і запахом. Має сильний та харак..
Новинка
Selecta Acerola Vitamin C - 500 грам

Selecta Acerola Vitamin C - 500 грам

Виробник: E.B.S.A
Модель: SAV-500
Вага: 500.00

245 грн

У наявності
Selecta Acerola Vitamin C – це мате грубого помелу зі стеблами, відносно пильний, з дуже інтенсивним смаком, змішаним з ароматом ацероли. Кислі плоди ацероли належать до плодів з найвищим вмістом вітаміну С. Мате традиційної сушки, витриманий природним шляхом та вироблений відповідно до сувори..
Colon Traditional - 500 грам

Colon Traditional - 500 грам

Виробник: Colonias Unidas
Модель: CoT-500
Вага: 500.00

250 грн

У наявності
Йєрба мате Colon Traditional - непомітний жовтий пакет приховує чисту і незвичайну силу парагвайської йєрби з палицями і пилом. Перша заливка досить лайтова. Однак його первісна слабкість може вводити в оману. Colon Traditional - класичний і сильний парагвайський мате, який швидко поставить вас на н..
Colon Seleccion Especial - 500 грам

Colon Seleccion Especial - 500 грам

Виробник: Colonias Unidas
Модель: 00039
Вага: 500.00

275 грн

У наявності
Colon Seleccion Especial - дана парагвайська марка мате гордість виробника Colonias Unidas. Незважаючи на непримітну упаковку, всередині знаходиться справжня йєрба бомба з витримкою 30 місяців. Для виробництва цього мате відбираються тільки молоді, здорові гілки і листя мате. Вона характеризується д..