Каталог товарів
  • Кошик порожній!

В'єтнамський зелений чай Thai Nguyen відбірний - 100 грам

Модель: Viet 1-100

Ціна
280 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

В'єтнамський зелений чай Thai Nguyen відбірний - зелений чай вищого гатунку названий по імені провінції, де він вирощується. Відмінність від класичного чаю в’єтнамського Нгуєна, в тому, що для даної чаю відбираються тільки верхні листочки з чайного куща. Завдяки цьому напій отримує більш насичений смак з більш довгограючим ароматом. Чай упакований у вакуумну упаковку, що дозволяє повністю зберегти первозданний смак і аромат чаю.

Даний вид чаю в Україну завозять для в’єтнамських діаспор, але іноді трапляється і простому мешканцю, правда, якщо він знає, що це за чай.
Чай заварюють киплячою водою, наливаючи її в заварочний чайник до переповнення. Потім під чайник завжди підставляють плоский підвісок, щоб збирати висхідну воду і підтримувати дно чайник теплим. Взявши в руки чашку з чаєм, пейте її маленькими глотками, насолоджуючись смаком та запахом. И не пийте дуже багато, в цих маленьких чашках - великі дози кофеїну.

Вироблено у В’єтнамі, провінція Тай Нгуєн.
Вищий гатунок

Характеристики
Общие
Смакикисло-солодкий
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

В'єтнамський зелений чай Thai Nguyen Thanh Tnuy - 500 грам
Thai Nguyen Thanh Tnuy - в'єтнамський зелений середньолистовий чай. Зроблено в знаменитій в'єтнамськії чайній провінції Thai Nguyen. Настій світло зелений, приємний і злегка терпкий смак, освіжаючий, середньої міцності. Виготовлено у В'єтнамі, провінція Thai Nguyen. Реальна вага - 50..
В'єтнамський чай Thai Nguyen відбірний - 200 грам

В'єтнамський чай Thai Nguyen відбірний - 200 грам

Виробник: Thai Nguyen
Модель: Viet-1
Вага: 200.00

425 грн

У наявності
В'єтнамський чай Thai Nguyen відбірний - зелений чай вищого гатунку названий по імені провінції, де він вирощується. Відмінність від класичного чаю в’єтнамського Нгуєна, в тому, що для даної чаю відбираються тільки верхні листочки з чайного куща. Завдяки цьому напій отримує більш насичений..
В'єтнамський зелений чай Thai Nguyen Thanh Tnuy - 200 грам

В'єтнамський зелений чай Thai Nguyen Thanh Tnuy - 200 грам

Виробник: Thai Nguyen
Модель: Viet-2
Вага: 200.00

215 грн

У наявності
Thai Nguyen Thanh Tnuy - в'єтнамський зелений середньолистовий чай. Зроблено в знаменитій в'єтнамськії чайній провінції Thai Nguyen. Настій світло зелений, приємний і злегка терпкий смак, освіжаючий, середньої міцності. Виготовлено у В'єтнамі, провінція Thai Nguyen. Вага - 200 грам. ..
В'єтнамський Зелений чай Dac San Thai Nguyen (Вакуум) - 200 грам
В'єтнамський Зелений чай Dac San Thai Nguyen - ще один преміальний представник зеленого чаю з провінції Тай Нгуєн. Чай вищого гатунку з добірним листом, у вакуумній упаковці, для повного збереження первозданного смаку. Натуральний в'єтнамський зелений чай має протимікробну, противірусною, пр..