• Кошик порожній!

Йєрба мате Centinela Tradicional P.U.1 - 1кг

Модель: CNL-1000

Ціна
510 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Centinela Tradicional P.U.1 – незвичайна пропозиція з Бразилії, в якій має бути переважно дрібно нарізані листя та невелика кількість паличок, що не зовсім так. Все через маркування нібито PU-1, видимої на упаковці Centinela yerba mate, яка, як виявляється, не завжди означає те саме ;) В економічній, кілограмовій упаковці міститься досить крупно нарізане листя з додаванням дрібно подрібнених, а також велика кількість відносно нарізаних паличок. Кількість пилу відносно невелика. Його аромат можна охарактеризувати як трохи зернистий, горіховий, сінний і трохи трав'янистий. Дуже приємний і легкий по запаху. На смак Centinela Tradicional досить сухий, злегка терпкий, зернистий і горіховий, що нагадує смажене насіння. Його терпкість та гіркота посилюються при наступних заливках. На задньому плані є легка насолодкуватість та дерев'яні нотки, що робить композицію цікавою як смаковим поєднанням, так і зовнішнім виглядом сушеної трави. Це забезпечить відчутну, але не надмірну дозу енергії. Йєрба характеризується солідною кількістю проливок, що гарантує багатогодинне приємне пиття. Доступно в обмеженій кількості.

Термін придатності до – 03.2025 року

Характеристики
Общие
ВидМіцний
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Erva mate Barao - 500 грам

Erva mate Barao - 500 грам

Виробник: Barão Comércio e Indústria de Erva Mate LTDA
Модель: BR-05
Вага: 500.00

265 грн

У наявності
Erva mate Barao - бразильський вид мате Chimarrao. Erva в перекладі з португальської трава, так що не дивуйтеся що написане Erva замість Yerba. Chimarrao відомий також як чай Gaucho, розповсюджений в Південних Штатах Бразилії, де любителів мате не менш ніж в Аргентині та Парагваї. Головна відмінніст..
Новинка
Erva mate Barao Organica - 1 кг

Erva mate Barao Organica - 1 кг

Виробник: Barão Comércio e Indústria de Erva Mate LTDA
Модель: BRO-01
Вага: 1.00

485 грн

У наявності
Erva mate Barao Organica - бразильський вид мате Chimarrao. Erva в перекладі з португальської трава, так що не дивуйтеся що написане Erva замість Yerba. Chimarrao відомий також як чай Gaucho, расспространён в Південних Штатах Бразилії, де любителів мате не менш ніж в Аргентині і Парагваї. Головна ві..