Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Йєрба мате Parana brazilian "Chimarrao" Vacuum Pack - 500 грам

Модель: PB-CH-05

Ціна
255 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Parana brazilian "Chimarrao" Vacuum Pack - високоякісний бразильський мате шімаррао від бренду Erva Mate Parana. Шімаррао - це секретна перлина Бразилії, відома багатьом і за її межами і позначає традиційний йєрба мате з Бразилії. Менш формально, це синонім ЕРВА мате - бразильський спосіб сказати «yerba mate». Шімаррао помітно відрізняється від аргентинської, парагвайської або уругвайської yerba mate. Відрізняється кольором, консистенцією і смаком. Відсутність старіння або окислення (шімаррао зазвичай упаковують під вакуумом в фольгу протягом першого тижня після збору врожаю) це змушує ЕРВА мате зберігати більш високий рівень хлорофілу, що надає йому яскравий неоново-зелений колір. Чімаррао більше нагадує зелений чай матчу. Це тому, що він виглядає як порошок з дрібно нарізаних листя з невеликими паличками. Смак ЕРВА мате можна охарактеризувати як вершково-трав'янистий з легкою гіркуватістю, а аромат м'який, свіжоскошеної лугової трави. В цілому ЕРВА мате легше і свіжіше, з менш гірким або підсмаженим смаком. Це хороша відправна точка для новачків або тих, хто вважає мате занадто міцним напоєм.
У зв'язку з різницею в текстурі, цей сорт вимагає трохи інший підготовки, як і будь-який інший мате шімаррао. Його можна багаторазово заливати не менше десятка, а то й кілька десятків разів, за допомогою правильно підготовленої насипу. Чімаррао традиційно п'ють з особливо натурального гарбуза, так званої куіа (cuia), яка має різну форму, але зазвичай більше і з більш товстими стінками, ніж гарбуз для класичного мате.

Термін придатності - 01.2023 року

Характеристики
Общие
ВидМ'який
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Новинка
Parana Roasted (обсмаженний) Yerba Mate Vacuum Pack - 300 грам
Parana Roasted (смажений) Yerba Mate Vacuum Pack - цей бразильський ЕРВА мате (як його називають в Бразилії) відноситься до смаженого типу та має аромат і смак, злегка нагадує чорний чай. В упаковці представлені листя і палички парагвайського падуба середнього розміру, що пройшли процес обсмажування..
Новинка
Meta Mate 1 Leafy Cut - Vacuum Packed - 500 грам

Meta Mate 1 Leafy Cut - Vacuum Packed - 500 грам

Виробник: Barão Comércio e Indústria de Erva Mate LTDA
Модель: MM-01
Вага: 500.00

325 грн

У наявності
Meta Mate 1 Leafy Cut Vacuum Packed - органічний сертифікований свіжий Йєрба Мате з Бразилії, має м'який смак з легким димком. Він має свіжий зелений колір пудрового бразильського мате (chimarrão або шімаррао) і листовий зріз, типовий як для аргентинського мате. В результаті виходить мате..
Meta Mate 23 Bio Fresh Green - Vacuum Packed - 50 грам

Meta Mate 23 Bio Fresh Green - Vacuum Packed - 50 грам

Модель: MM-23-50
Вага: 50.00

40 грн

У наявності
Meta Mate 23 Bio Fresh Green Vacuum Packed - Органічний сертифікований свіжий Йєрба Мате з Бразилії, має м'який смак з легкою гірчинкою. Він має свіжий зелений колір пудрового бразильського мате (chimarrão або шимаррао) і листовий зріз, типовий для аргентинського мате. В результаті виходи..
Parana brazilian "Chimarrao" - 50 грам

Parana brazilian "Chimarrao" - 50 грам

Модель: PB-CH-50
Вага: 50.00

55 грн

У наявності
Parana brazilian "Chimarrao" - високоякісний бразильський мате шімаррао від бренду Erva Mate Parana. Шімаррао - це секретна перлина Бразилії, відома багатьом і за її межами і позначає традиційний йєрба мате з Бразилії. Менш формально, це синонім ЕРВА мате - бразильський спосіб сказати &laq..