Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Erva mate Barao Organica - 1 кг

Модель: BRO-01

Ціна
450 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Erva mate Barao Organica - бразильський вид мате Chimarrao. Erva в перекладі з португальської трава, так що не дивуйтеся що написане Erva замість Yerba. Chimarrao відомий також як чай Gaucho, расспространён в Південних Штатах Бразилії, де любителів мате не менш ніж в Аргентині і Парагваї. Головна відмінність даного типу мате від аргентинський і парагвайських марок, це спосіб сушіння і головне дуже дрібний помел в пил. Мате висаджують із спеціально відібранного насіння, зберігаючи при цьому принципи органічного продукту, тобто без використання пестицидів і штучних добрив. Характеризується інтенсивним, злегка трав'янистим смаком. Barao Organica виготовлений з великих листів, багатих теоброміном і антиоксидантами. Вакуумна упаковка дозволяє зберегти свіжість і характерний яскраво-зелений колір. За заявою виробника, правильно підготовлений, він може бути пролито (заварений) до 20-30 разів, зберігаючи при цьому однорідний смак і аромат. Після розтину варто зберігати в ідеально закритій упаковці, без прямого попадання променів на упаковку, для збереження оригінального свіжого смаком і аромату.

Термін придатності - 30.07.2021

Характеристики
Общие
ВидОрганічний
Торгова МаркаBarao
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Barão Chás Selecionados - 500 грам

Barão Chás Selecionados - 500 грам

Виробник: Barão Comércio e Indústria de Erva Mate LTDA
Модель: BR-CH
Вага: 500.00

210 грн

У наявності
Barão Chás Selecionados - Chimarrão з Бразилії в трав'яному і чайному виконанні. Тільки для цієї країни мате перетворився в пил і має тонкий, свіжий, трав'яний смак. Ця Erva mate збагачена натуральними інгредієнтами: м'ята, болдо (Pneumus boldus), ромашка, каркеджа (..
Yacuy Frutas Vermelhas Organico - 500 грам

Yacuy Frutas Vermelhas Organico - 500 грам

Виробник: Matriz - Industria de Erva-Mate Yacuy
Модель: YuF-05
Вага: 500.00

230 грн

У наявності
Yacuy Frutas Vermelhas Organico - органічна chimarrão від бразильського виробника Yacuy. На додаток до типової пилу і гілкаочок, помел має велику домішку більших шматочків листя. До даного chimarrão додаються шматочки сухофруктів: яблука, чорниця, полуниця, ожина та аніс. Унікальна сум..
Erva mate Barao - 500 грам

Erva mate Barao - 500 грам

Виробник: Barão Comércio e Indústria de Erva Mate LTDA
Модель: BR-05
Вага: 500.00

245 грн

У наявності
Erva mate Barao - бразильський вид мате Chimarrao. Erva в перекладі з португальської трава, так що не дивуйтеся що написане Erva замість Yerba. Chimarrao відомий також як чай Gaucho, розповсюджений в Південних Штатах Бразилії, де любителів мате не менш ніж в Аргентині та Парагваї. Головна відмінніст..