Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Erva mate Barao - 500 грам

Модель: BR-05

  • Erva mate Barao - 500 грам
    • Erva mate Barao - 500 грам
Ціна
245 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Erva mate Barao - бразильський вид мате Chimarrao. Erva в перекладі з португальської трава, так що не дивуйтеся що написане Erva замість Yerba. Chimarrao відомий також як чай Gaucho, розповсюджений в Південних Штатах Бразилії, де любителів мате не менш ніж в Аргентині та Парагваї. Головна відмінність даного типу мате від аргентинський і парагвайських марок, це спосіб сушіння і головне дуже дрібний помел в пил. За заявою виробника, правильно підготовлений, він може бути заварений до 20-30 разів, зберігаючи при цьому однорідний смак і аромат. Після розкриття, варто зберігати в ідеально закритій упаковці, без прямого попадання променів на упаковку, для збереження оригінального свіжого смаком і аромату.

Для цього типу йерба ми рекомендуємо купити спеціальну бомбилью у вигляді ложки.

Термін придатності - 10.2022 року

Характеристики
Общие
ВидКласичний
Торгова МаркаBarao
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Новинка
Erva mate Barao Premium - 1 кг

Erva mate Barao Premium - 1 кг

Виробник: Barão Comércio e Indústria de Erva Mate LTDA
Модель: BRP-01
Вага: 1.00

450 грн

У наявності
Erva mate Barao Premium - бразильський вид мате Chimarrao. Erva в перекладі з португальської трава, так що не дивуйтеся що написане Erva замість Yerba. Chimarrao відомий також як чай Gaucho, расспространён в Південних Штатах Бразилії, де любителів мате не менш ніж в Аргентині і Парагваї. Головна від..
Новинка
Meta Mate 23 Bio Fresh Green - Vacuum Packed - 500 грам
Meta Mate 23 Bio Fresh Green Vacuum Packed - Органічний сертифікований свіжий Йєрба Мате з Бразилії, має м'який смак з легкою гірчинкою. Він має свіжий зелений колір пудрового бразильського мате (chimarrão або шимаррао) і листовий зріз, типовий для аргентинського мате. В результаті виходи..
Новинка
Legendaria Chimarrao traditional - 500 грам

Legendaria Chimarrao traditional - 500 грам

Модель: Lch-05
Вага: 500.00

250 грн

У наявності
Legendaria Chimarrao traditional - назва Legendária походить від назви бразильського міста Лапа ( «Легендарне місто»), добре відомого своїми історіями і легендами. Засновники бренду в 1945 році переїжджають в Лапу і відкриває власне виробництво. Пристрасть до шімаррао людей, залуч..
Новинка
Meta Mate 42 Bio Roasted (обсмажений) - 250 грам

180 грн

У наявності
Meta Mate 42 Bio Roasted (обсмажений) - органічний обсмажений мате з Бразилії, ідеальний замінник кави або чаю. Густо зрізане листя йєрби піддавали обсмажуванню, аналогічно обсмажуванню кавових зерен. Завдяки цьому мате здивує не тільки своїм темно-коричневим кольором, але і абсолютно іншим смаком, ..