Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Йєрба мате Natura Hierbas Serranas - 500 грам

Модель: NHS-05

Ціна
175 грн
У наявності
Виробник:
Дивитися всі характеристики

Natura Hierbas Serranas - відмінною рисою ТМ 'Natura' є те, що напій роблять старовинним - традиційним методом, де процес сушіння займає 8 місяців. Така технологія обумовлює не тільки неповторний смак, але і збереження корисних властивостей і мікроелементів завдяки природній, а не примусовій сушці. Natura Hierbas Serranas - це мате з додаванням різнотрав'я, вирощений в екологічно чистих районах Аргентини. Зміст лікувальних трав сприятливо впливає на нервову систему і шлунково кишковий тракт. Влітку підійде для вживання в холодному вигляді (терере).

Термін придатності до – 04.2021 року

Характеристики
Общие
Вид З Добавками
Торгова Марка Natura
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Natura Naranja - 500 грам

Виробник: S.A.N.E.S.A.
Модель: NOG-05
Вага: 500.00

175 грн

У наявності
Natura Naranja - відмінною рисою ТМ 'Natura' є те, що напій роблять старовинним - традиційним методом, де процес сушіння займає 8 місяців. Така технологія обумовлює не тільки неповторний смак, але і збереження корисних властивостей і мікроелементів завдяки природній, а не примусовій сушці. N..

Natura Despalada - 500 грам

Виробник: S.A.N.E.S.A.
Модель: ND-05
Вага: 500.00

175 грн

У наявності
Natura Despalada - відмінною рисою ТМ 'Natura' є те, що напій роблять старовинним - традиційним методом, де процес сушіння займає 8 місяців. Така технологія обумовлює не тільки неповторний смак, але і збереження корисних властивостей і мікроелементів завдяки природній, а не примусовій сушці...

CBSe Frutos del Valle 500 - грам

Модель: CBS-F
Вага: 500.00

180 грн

У наявності
CBSe Frutos del Valle - це аргентинський бренд йєрба мате, що спеціалізується на виробництві функціональних трав'яних і ароматизованих сумішей на основі сушеного парагвайського падуба. Він підкорив серця європейців своєю продукцією. CBSe Frutos del Valle є композицією мате з фруктовою сумішшю ма..

Aguantadora Tradicional - 500 грамм

Виробник: La Cooperativa Agrícola Mixta de Monte Carlo Limitada
Модель: Aq-3
Вага: 500.00

195 грн

У наявності
Йєрба мате Aguantadora Tradicional - є продуктом сільськогосподарського кооперативу La Cooperativa Agrícola Mixta de Monte Carlo Limitada , що виробляє yerba mate з 1930 року. Дана марка йерба мате увібрала в себе весь багаторічний досвід виробника. Контроль якості на всіх етапах виробництва ..