Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Йєрба мате Mate rojo tradicional - 500 грам

Модель: MR-T

Ціна
210 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Mate Rojo Tradicional - йєрба мате з аргентинської плантації Molinos la Mision S.A. розташований в південній частині провінції Місьйонес. Засновник - син українських іммігрантів Дон Хуан Еладіо Степанюк. За межами світу йерба мате, компанія Molinos la Mision S.A. займається залісенням земель, різними видами дерев, важливих для навколишнього середовища. Mate Rojo Tradicional - збалансований, ніжний і в той же час кисло-солодкий аргентинський смак з відносно сильним ефектом. Помел з середньо обрізаними листочками, помірно пильний з 18 місячною витримкою. Смак кислувато-сінний на початку, без вираженої гіркоти з слабо відчутним продимленням. Після проковтування виникає злегка солодкуватий післясмак, який забезпечує ідеальний баланс інтенсивної йєрби без нав'язливості в будь-якому напрямку. При питті справляє враження вершково-густого смаку, з легкою кислинкою.

Термін придатності - 06.2022 року

Характеристики
Общие
ВидКласичний
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Новинка
Mate Rojo Seleccion Especial - 500 грам

Mate Rojo Seleccion Especial - 500 грам

Модель: MR-SE
Вага: 500.00

235 грн

У наявності
Mate Rojo Seleccion Especial - йєрба мате з аргентинської плантації Molinos la Mision S.A. розташованої в південній частині провінції Місьйонес. Засновник - син українських іммігрантів Дон Хуан Еладіо Степанюк. За межами світу йерба компанія Molinos la Mision S.A. займається залісення земель різними..
Новинка
Flor De Lis Barbaqua - 500 грам

Flor De Lis Barbaqua - 500 грам

Модель: FDL-05
Вага: 500.00

295 грн

У наявності
Flor De Lis Barbaqua - ще один рідкісний представник фермерського мате на Європейському ринку. Дання марка мате була заснована в далекому 1887 році. Представлена йэрба виготовляється за технологією "барбакуа", за заявою виробника помел складається на 85% з листочків та на 15% з паличок. На..
Новинка
Don Conrado Traditional - 500 грам

Don Conrado Traditional - 500 грам

Модель: DCT-05
Вага: 500.00

240 грн

У наявності
Don Conrado Traditional - дуже рідкісна фермерська новинка з Аргентини. Дон Конрадо - приклад дуже хорошого та організованого приватного аргентинського виробника, який виробляє йэрбу з дотриманням старих традицій. З самої упаковки ми також дізнаємося, що це версія bajo contenido de polvo, тобто з по..
Taragui Tea bags 40шт x 3g

Taragui Tea bags 40шт x 3g

Виробник: Las Marias
Модель: TT-40x3
Вага: 120.00

120 грн

У наявності
Taragui Tea bags - 40 пакетиків чаю Yerba Mate Taragui в індивідуальній упаковці. Ця коробка містить 40 індивідуально обгорнутих пакетиків чаю йєрба мате. Коли ви заварюєте йєрба мате з цих пакетиків, настій буде мати такий же прекрасний смак як і традиційна йєрба мате. Це зручний і швидкий варіант ..