Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Cruz de Malta Suave Duradera - 500 грам

Модель: СzM-05

Ціна
230 грн
У наявності
Виробник:
Дивитися всі характеристики

Cruz de Malta Suave Duradera - і так зустрічаємо нову Cruz de Malta. Виробник вирішив зробити повне перезавантаження даної марки мате. Тепер нас зустрічає не тільки новий дизайн упаковки, а й нова по складу йєрба мате. Головна відмінність від "старого Мальтійського Хреста" в співвідношенні пилу і паличок до листя. Мінімальний вміст паличок і пилу, але середній і великий лист відкривають нові смакові відчуття для любителів мате. Смак ніжніший ніж був раніше, більш легкий, але в той же час більш довгограючий від 5 до 10 заливок. Підійде для тих хто любить пити мате щоб рослабитись, для відпочинку, початківцям також підійде для більшого розуміння того, що мате може не тільки ядёрно стимулювати.

Термін придатності до - 10.2020 року

Характеристики
Общие
Вид М'який
Торгова Марка Cruz de Malta
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Playadito Elaborada Con Palo Tradicional - 1 кг

Виробник: Cooperativa Agrícola de la Colonia Liebig Limitada
Модель: Pl-01
Вага: 1.00

410 грн

У наявності
  Playadito Elaborada Con Palo Tradicional – аргентинський мате від виробника Cooperativa Agrícola de la Colonia Liebig Limitada. Виробництво засноване в 1926 році і знаходиться в містечку Colonia Liebig що в провінції Corrientes. Кооператив має свої власні плантації йерба мате з в..

La Merced Barbacua - 500 грам

Виробник: Las Marias
Модель: LMB-05
Вага: 500.00

225 грн

У наявності
La Merced Barbacua - класична різновид аргентинського йєрба мате, з характерним смаком "barbacua". Спеціальна, традиційна термообробка мате, за допомогою деревного диму. Насичений неповторний аромат і оригінальний смак. 12 місяців витримки. Термін придатності до - 12.2019 року ..

La Merced de Monte - 500 грам

Виробник: Las Marias
Модель: LMM-05
Вага: 500.00

225 грн

У наявності
La Merced Monte - класичний аргентинський йерба мате. Вирощений на горбистих плантаціях компанії Las marias, розташованих в провінції Місьйонес. Має цікавий, фірмовим аромат та середню міцність. 12 місяців витримки Термін придатності до - 09.2020 року ..

Rosamonte Especial Gold - 500 грам

Виробник: HREÑUK S.A.
Модель: RsG-05
Вага: 500.00

220 грн

У наявності
Мате Rosamonte Especial Gold - ще один новачок в нашому магазині. Абсолютно нова версія довгоочікуваного Rosamonte Especial Gold, має витримку 24 місяців за допомогою чого досягається інтенсивний аромат з виразним димним присмаком. Кращі відгуки від групи директорів Інституту мате в Аргентині. Крупн..