Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Cruz de Malta Elaborada Con Palo - 1 кг

Модель: CzM-01

Ціна
410 грн
У наявності
Виробник:
Дивитися всі характеристики

Аргентинський мате Cruz de Malta - один з яскравих і найстаріших представників аргентинського ринку мате. Виробництво розпочато з 1874 року компанією Larangeira Мендес С.А. Крус-де-Мальта є однією з найбільш важливих компаній в Аргентині, яка виробляє Йєрба Мате. Частина продукції випускається на виробничих потужностях S.A.N.E.S.A (Costa Norte, Natura), тому якість продукції завжди на висоті. Сушка і зберігання йерби завжди витримується необхідний час, для отримання ідеальних кондицій і характерного смаку 100% натурального продукту.
Cruz de Malta зі стеблами має приємний і м'який аромат і ідеально підходить як для початківців так і досвідчених любителів мате.

Термін придатності до - 04.2020 року

Характеристики
Общие
Вид М'який
Торгова Марка Cruz de Malta
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Cruz de Malta Naranja -500 грам

Виробник: Larangeira Mendes & Cia
Модель: Czn-05
Вага: 500.00

235 грн

У наявності
Аргентинський мате Cruz de Malta Naranja - один з яскравих і найстаріших представників аргентинського ринку мате. Виробництво розпочато з 1874 року компанією Larangeira Мендес С.А. Крус-де-Мальта є однією з найбільш важливих компаній в Аргентині, яка виробляє Йєрба Мате. Частина продукції випускаєть..

Sinceridad Limon - 500 грам

Виробник: La Cooperativa Agrícola Mixta de Monte Carlo Limitada
Модель: ScdL - 5
Вага: 500.00

235 грн

У наявності
Sinceridad Limon - аргентинський мате який виготовляється в кооперативі Монте-Карло, відомому в основному через бренд Aguantadora. Характерною особливістю цього мате є особливий процес обробки, при якому листя і гілочки йєрба мате мають короткочасний і швидкий контакт з живим вогнем і не сушаться ди..

Sinceridad Naranja - 500 грам

Виробник: La Cooperativa Agrícola Mixta de Monte Carlo Limitada
Модель: ScdN - 5
Вага: 500.00

235 грн

У наявності
Sinceridad Naranja - аргентинський мате який виготовляється в кооперативі Монте-Карло, відомому в основному через бренд Aguantadora. Характерною особливістю цього мате є особливий процес обробки, при якому листя і гілочки йєрба мате мають короткочасний і швидкий контакт з живим вогнем і не сушаться ..

Aguantadora Tradicional - 500 грамм

Виробник: La Cooperativa Agrícola Mixta de Monte Carlo Limitada
Модель: Aq-3
Вага: 500.00

195 грн

У наявності
Йєрба мате Aguantadora Tradicional - є продуктом сільськогосподарського кооперативу La Cooperativa Agrícola Mixta de Monte Carlo Limitada , що виробляє yerba mate з 1930 року. Дана марка йерба мате увібрала в себе весь багаторічний досвід виробника. Контроль якості на всіх етапах виробництва ..