Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Йєрба мате CBSé Silueta (для схуднення) - 500 грам

Модель: CBS-S

Ціна
180 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

CBSé Silueta (для схуднення) - це аргентинський бренд йєрба мате, що спеціалізується на виробництві функціональних трав'яних та ароматизованих сумішей на основі сушеного парагвайського падуба. Він підкорив серця європейців своєю продукцією. CBSe Silueta призначений для людей, яким потрібна допомога в схудненні та підтримці стрункої фігури. Звертає на себе увагу ретельно підібрана композиція трав, створена доктором А. Кормілло з Аргентини. На додаток до типових трав: м'яти та болдо, які входять до складу більшості цього виду йэрби, ви також можете знайти: лимонну вербену, полео, шипшина, фенхель, фукус. Крім трав, цікавість тут викликає, додавання вітамінів (B1, B2, B5, B6, B9, B12) та цинку. Помел складається з великої кількості паличок, досить посередньо обрізного листя, зі значною запиленістю. Після заварювання відчувається цікавий смак, що важливо, він не такий терпкий і гіркий, як класичний Yerba Mate, і типовий запах диму тут не помітний. Смакові відчуття зберігаються досить довго. Володіючи ніжним смаком, підтримує процес схуднення.

Ми рекомендуємо цю йєрбу особливо людям, які не люблять трав'яні суміші, тому що в цьому випадку смак йєрби та добавок ідеально збалансований.

Термін придатності до - 11.2022 – 03.2023 року

Характеристики
Общие
ВидМ'який, З Добавками
Торгова МаркаCBSe
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Новинка
CBSé Frutos Tropicales (з тропічними фруктами) - 500 грам
CBSé Frutos Tropicales (з тропічними фруктами) - це аргентинський бренд йєрба мате, що спеціалізується на виробництві функціональних трав'яних і ароматизованих сумішей на основі сушеного парагвайського падуба. Він підкорив серця європейців своєю продукцією. CBSé Frutos Tropica..
Новинка
CBSé Endulife (зі стевією) - 500 грам

CBSé Endulife (зі стевією) - 500 грам

Модель: CBS-E
Вага: 500.00

180 грн

У наявності
CBSé Endulife (зі стевією) - це аргентинський бренд йєрба мате, що спеціалізується на виробництві функціональних трав'яних і ароматизованих сумішей на основі сушеного парагвайського падуба. Він підкорив серця європейців своєю продукцією. CBSé Endulife з натуральним підсолодувачем у..
Новинка
CBSé Miel (з медом) - 500 грам

CBSé Miel (з медом) - 500 грам

Модель: CBS-M
Вага: 500.00

180 грн

У наявності
CBSé Miel (з медом) - це аргентинський бренд йєрба мате, що спеціалізується на виробництві функціональних трав'яних і ароматизованих сумішей на основі сушеного парагвайського падуба. Він підкорив серця європейців своєю продукцією. CBSé Miel (з медом) відноситься до лінійки солодких..
Andresito класик - 1кг

Andresito класик - 1кг

Виробник: La Cooperativa Yerbatera Andresito
Модель: AN-10
Вага: 1.00

390 грн

У наявності
Andresito класик - мате виготовляється у провінції Місьйонес, в околицях охороняємого національного парку Ігуасу. Вирощующись в екологічно чистому довкіллі, а також із застосуванням природного виробництва та переробки, ми отримуємо продукт максимальної чистоти з приємним ароматом. Andresito характер..