Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Йєрба мате CBSé Endulife (зі стевією) - 500 грам

Модель: CBS-E

Ціна
180 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

CBSé Endulife (зі стевією) - це аргентинський бренд йєрба мате, що спеціалізується на виробництві функціональних трав'яних і ароматизованих сумішей на основі сушеного парагвайського падуба. Він підкорив серця європейців своєю продукцією. CBSé Endulife з натуральним підсолодувачем у вигляді стевії, рецепт був розроблений американським дієтологом доктором Кормілотом з Аргентини. Стевія робить напій більш м'яким на смак, дуже добре підходить для початківців любителів мате.

Термін придатності до - 05.2022 року

Характеристики
Общие
ВидМ'який, З Добавками
Торгова МаркаCBSe
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Новинка
CBSé Miel (з медом) - 500 грам

CBSé Miel (з медом) - 500 грам

Модель: CBS-M
Вага: 500.00

180 грн

У наявності
CBSé Miel (з медом) - це аргентинський бренд йєрба мате, що спеціалізується на виробництві функціональних трав'яних і ароматизованих сумішей на основі сушеного парагвайського падуба. Він підкорив серця європейців своєю продукцією. CBSé Miel (з медом) відноситься до лінійки солодких..
Andresito класик - 1кг

Andresito класик - 1кг

Виробник: La Cooperativa Yerbatera Andresito
Модель: AN-10
Вага: 1.00

390 грн

У наявності
Andresito класик - мате виготовляється у провінції Місьйонес, в околицях охороняємого національного парку Ігуасу. Вирощующись в екологічно чистому довкіллі, а також із застосуванням природного виробництва та переробки, ми отримуємо продукт максимальної чистоти з приємним ароматом. Andresito характер..
Новинка
Mate rojo tradicional - 500 грам

Mate rojo tradicional - 500 грам

Модель: MR-T
Вага: 500.00

210 грн

У наявності
Mate Rojo Tradicional - йєрба мате з аргентинської плантації Molinos la Mision S.A. розташований в південній частині провінції Місьйонес. Засновник - син українських іммігрантів Дон Хуан Еладіо Степанюк. За межами світу йерба мате, компанія Molinos la Mision S.A. займається залісенням земель, різним..
Новинка
Mate Rojo Seleccion Especial - 500 грам

Mate Rojo Seleccion Especial - 500 грам

Модель: MR-SE
Вага: 500.00

235 грн

У наявності
Mate Rojo Seleccion Especial - йєрба мате з аргентинської плантації Molinos la Mision S.A. розташованої в південній частині провінції Місьйонес. Засновник - син українських іммігрантів Дон Хуан Еладіо Степанюк. За межами світу йерба компанія Molinos la Mision S.A. займається залісення земель різними..