Каталог товарів
  • Кошик порожній!

В'єтнамський зелений чай Преміум класу Tra Tan Cuong Thay Nguyen - 200грам

Модель: Viet-200t

  • В'єтнамський зелений чай Преміум класу Tra Tan Cuong Thay Nguyen - 200грам
    • В'єтнамський зелений чай Преміум класу Tra Tan Cuong Thay Nguyen - 200грам
Ціна
410 грн
У наявності
Виробник:
Дивитися всі характеристики

В'єтнамський зелений чай Преміум класу Tra Tan Cuong Thay Nguyen – чай належить до преміальної лінійки в'єтнамського зеленого чаю. Чай вищого ґатунку, для якого відбираються тільки верхні листочки із чайного куща. Завдяки цьому напій виходить більш насиченим за смаком з довготривалим ароматом. Чай герметично упакований, що дозволяє повністю зберегти первозданний смак та аромат чаю.

Цей вид чаю в Україну завозять для в'єтнамської діаспори, але іноді перепаде і простому обивателю, правда, якщо він знає що це за чай.
Чай заварюють окропом, наливаючи її в заварювальний чайник до переповнення. Потім під чайник завжди підставляють плоский піднос, щоб збирати воду, що виливається, і підтримати дно чайник теплим. Взявши до рук чашку з чаєм, пийте її маленькими ковтками, насолоджуючись смаком та запахом. І не пийте надто багато, у цих маленьких чашках – чималі дози кофеїну.

Виготовлено у В'єтнамі, провінція Thai Nguyen.
Вищий сорт

Характеристики
Общие
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

В'єтнамський чай Dac Sun Tan Cuong Thai Nguyen добірний - 200 грам
В'єтнамський Зелений чай Dac Sun Tan Cuong Thai Nguyen - чай ​​у вакуумній упаковці, відноситься до преміальної лінійкі в'єтнамських зелених чаїв. Чай вищого сорту, для якого відбираються тільки верхні листочки з чайного куща. Завдяки цьому напій виходить більш насиченим за смаком, з більш д..
В'єтнамський Зелений чай CHE THAI NGUYEN DAC BIET - 200 грам

В'єтнамський Зелений чай CHE THAI NGUYEN DAC BIET - 200 грам

Виробник: Thai Nguyen
Модель: Viet -M
Вага: 200.00

240 грн

У наявності
В'єтнамський Зелений чай CHE THAI NGUYEN DAC BIET - відмінною рисою даного чаю є те, що це молодий слабоферментованний чай. Чай зібраний з почок та кінчиків молодих листків чайного куща. Саме завдяки цьому в зеленому молодому чаї міститься комплекс природного вітаміну С і катехінів, які в свою ч..
В'єтнамський зелений чай Преміум класу Tra Tan Cuong Thay Nguyen - 500грам
В'єтнамський зелений чай Преміум класу Tra Tan Cuong Thay Nguyen – чай належить до преміальної лінійки в'єтнамського зеленого чаю. Чай вищого ґатунку, для якого відбираються тільки верхні листочки із чайного куща. Завдяки цьому напій виходить більш насиченим за смаком з довготривалим а..
В'єтнамський Зелений чай класичний Tan Cuong Thai Nguyen - 200 грам
В'єтнамський Зелений чай класичний Tan Cuong Thai Nguyen – молодий зелений чай, зібраний у чайній зоні пагорбів Тан Куонг, відомої також як чайна гора. Розташована дана місцевість за 10 км на південний захід від центру міста Тай Нгуєн. Чай Tan Cuong має м'який натуральний аромат, має с..