Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Термометр для води Bioterm

Модель: BioT

  • Термометр для води Bioterm
    • Термометр для води Bioterm
    • Термометр для води Bioterm
Ціна
150 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Термометр для води Bioterm - термометр дозволяє зручно вимірювати температуру води, що дуже важливо при приготуванні мате.
Пропонована модель, має затиск на корпусі, який дозволяє підвісити його, наприклад, на склі або термосі. Також в затиску є невеликий отвір, в яке можна вставити «щуп» з кришки. Завдяки цьому він буде підвішений на стрілі, тому ми захистимо себе від парових опіків під час вимірювання. Його великою перевагою є цілком чітке і швидке зчитування температури.
Термометр буде корисний не тільки для матепиття. Завдяки своїй структурі і наконечнику у формі шампура його можна використовувати для вимірювання температури, наприклад, тортів або страв на грилі. Також підійде для заварки чаю, де температура заварки повинна бути нижче температури кипіння.

Колір циферблату: сріблястий, довжина зонда: 12,5 см.

Характеристики
Общие
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Дерев'яна лопатка для мате

Дерев'яна лопатка для мате

Модель: DlP
Вага: 0.00

50 грн

У наявності
Дерев'яна лопатка для мате дозволяє зручно насипати в калабас сушений мате. Завдяки великим розмірам самого клинка: глибина 7,5 см, ширина 3,5 см, він дуже місткий. Правильна форма не дозволяє мате розсипатися по боках лопатки. ..
Матетермос (Guarani) - 500 мл

Матетермос (Guarani) - 500 мл

Модель: MT-500
Вага: 0.00

300 грн

У наявності
Матетермос (Guarani) - термос виконаний з харчового пластику, підходить як для гарячої так і холодної заливки (для Терере) мате. Але потрібно враховувати що він не призначений для тривалого прогріву води. Максимум одна - дві години. Як це працює? Немає нічого простіше: наливаєте воду в термос, наси..