Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Поронго бразильський в оправі 250 - 350 мл

Модель: JD003

  • Поронго бразильський в оправі 250 - 350 мл
    • Поронго бразильський в оправі 250 - 350 мл
Ціна
550 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Поронго бразильський в оправі - калабас поронго з художнім оформленням по дереву. Даний калабас ручної роботи зроблений з дерева і має гарне художнє оформлення по дереву. Для зручності використання є металева підставка.

Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводиться процес випалу за допомогою спеціального пристосування з металевим циліндриком на кінці або чайно ложкою.
Даний калабас можна "оживляти", але з за міцності стінок поронго можна використовувати відразу ж.

Характеристики
Общие
Місткість, мл270 - 300
Особливістьпідставка, металева окантовка
ТипДерев'яний
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Матеро з Пало Санто в металевій окантовці
Матеро з Пало Санто в металевій окантовці - виготовлений з дерева Пало Санто. Має класичний обсяг. Підійде як для новачків так і для проф. матеманів. Не потребує попередньої підготовки. Має звичайний робочий вид. Сушка в природних умовах. Не сушити на відкритому вогні!   ПОВЕРНЕННЯ АБ..
Матеро з дерева Пало Санто

Матеро з дерева Пало Санто

Модель: UMW-1
Вага: 0.00

355 грн

У наявності
Матеро з дерева Пало Санто. Дерев'яний калабас виготовлений з дерева Пало Санто, відрізняється підвищеною міцністю Не потребує попередньої підготовки. ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН КАЛАБАСА НЕ ПО ВИНІ МАГАЗИНА ЗА РАХУНОК ПОКУПЦЯ ..
Калабас гарбузовий Matero 01 - 200-250 мл

360 грн

У наявності
Калабас гарбузовий Matero 01 - класичний калабас з гарбуза з металевим кільцем. Має різьблення у вигляді етнічних візерунків. Калабас стандартного об`єма і підійде як для початківців так і для досвідчених матеманов. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу..
Калабас гарбузовий Matero 03 - 200-250 мл

360 грн

У наявності
Калабас гарбузовий Matero 03 - класичний калабас з гарбуза з металевим кільцем. Має різьблення у вигляді етнічних візерунків трикутників. Калабас стандартного об`єма і підійде як для початківців так і для досвідчених матеманов. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити..