Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Скляний матер Lucido - 200 мл

Модель: LC-220

Ціна
250 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Скляний матеро Lucido - посудина виготовлена в Польщі, завдяки старому способу видування скла через спеціальну трубку (так звану гомілку) був отриманий гарний зовнішній вигляд з дуже якісним глянцем. Стінки дуже товсті при температурі заливки 70-80 градусів не обпалюють ваші руки. Скло дуже прозоре, а поверхня красиво переливається. Спеціальна форма за зразком виробів з Palo Santo, робить матеро дуже ергономічним - воно приємно лежить в руці. Підходить для заливки будь-яких помолів мате, в тому числі і бразильського шимаррао.

Важливо! Скляний матеро не заливати окропом. Виробник гарантує стійкість до температур до 85 ° С.

Розміри
Висота: 11 см
Глибина: 9 см
Ширина при обмеженні: 5,5 см
Ємність: близько 220 мл
Рекомендована довжина бомбільї: 17-22см

Характеристики
Общие
Місткість, мл 225
Тип Скляний
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Керамічний калабас Алмаз (білий) - практичний зручний у використанні калабас великої місткості у вигляді алмазу. Плюси даних калабасів в тому що вони не протечуть згодом, не гниють і не мають цвілі, легко миються. Вода 60-70 градусів. На заливати окропом !!! Місткість близько 350 мл ..

Калабас керамічний - 250 мл

Модель: CRM-02
Вага: 0.00

200 грн

У наявності
Калабас керамічний - практичний зручний у використанні. Плюси даних калабасів в тому що вони не протечуть згодом, не гниють і не мають цвілі, легко миються. Вода 60-70 градусів. Не заливати окропом !!! Місткість близько 250мл ..
Калабас гарбузовий Tiger з металевим кільцем (великий) - класичний гарбузовий калабас великого об'єму, з металевим кільцем, має товсті, міцні стінки. Вимагає попередню підготовку. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводиться процес випалу за д..
Класичний калабас з гарбуза в металевій окантовці. Має металеву підставку для зручності використання. Калабас має середню місткість 200-300мл. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводити процес випалу внутрішніх стінок за допомогою спеціального при..