Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Калабас гарбузовий Tiger з металевим кільцем (великий)

Модель: TG-3

  • Калабас гарбузовий Tiger з металевим кільцем (великий)
    • Калабас гарбузовий Tiger з металевим кільцем (великий)
    • Калабас гарбузовий Tiger з металевим кільцем (великий)
    • Калабас гарбузовий Tiger з металевим кільцем (великий)
Ціна
260 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Калабас гарбузовий Tiger з металевим кільцем - класичний гарбузовий калабас великого об'єму, з металевим кільцем, має товсті, міцні стінки.
Вимагає попередню підготовку.

Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводиться процес випалу за допомогою спеціального пристосування з металевим циліндриком на кінці.

Після довгого зберігання гарбузовий калабас необхідно «оживити». Для цього він засипається на 1/2 сухим мате, заливається окропом і настоюється близько доби. Потім заварка виливається. Калабас знову готовий до вживання. Ця процедура робиться для того, щоб пори гарбуза, з якої зроблений посудину, закрилися і просочилися мате. При зберіганні рекомендується засипати кілька грамів мате в калабас.

Місткість близько 270 - 300мл.

                                                                                          ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН Калабас НЕ ПО ВИНЕ МАГАЗИНУ
                                                                                                          Прозводить ЗА РАХУНОК ПОКУПЦЯ

Характеристики
Общие
Місткість, мл270 - 300
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Класичний калабас з гарбуза в металевій окантовці
Класичний калабас з гарбуза в металевій окантовці. Має металеву підставку для зручності використання. Калабас має середню місткість 200-300мл. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводити процес випалу внутрішніх стінок за допомогою спеціального при..
Поронго бразильський в оправі

550 грн

У наявності
Поронго бразильський в оправі - калабас поронго з художнім оформленням по дереву. Даний калабас ручної роботи зроблений з дерева і має гарне художнє оформлення по дереву. Для зручності використання є металева підставка. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від ..
Калабас з окантовкою з Альпаки

785 грн

У наявності
Калабас з окантовкою з Альпаки - класичний калабас з міцноuj гарбуза. У районі горловини має окантовку з візерунком з альпаки (німецьке срібло). Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводиться процес випалу за допомогою спеціального пристосування з ме..
Матеро з Пало Санто в металевій окантовці
Матеро з Пало Санто в металевій окантовці - виготовлений з дерева Пало Санто. Має класичний обсяг. Підійде як для новачків так і для проф. матеманів. Не потребує попередньої підготовки. Має звичайний робочий вид. Сушка в природних умовах. Не сушити на відкритому вогні!   ПОВЕРНЕННЯ АБ..