Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Калабас Rosamonte алюмінієвий червоний - 200мл

Модель: RsM-24

Ціна
560 грн
У наявності
Виробник:
Дивитися всі характеристики

Калабас Rosamonte алюмінієвий червоний - фірмовий металевий калабас з логотипом Rosamonte. Калабас виготовлений з харчового алюмінію. Великим плюсом даного калабаса є те що, метал не спотворює смак мате, не надає гіркоти, немає металевого смаку. Заварений мате, матиме чистий оригінальний смак, а також довго зберігає тепло напою. Калабас не потрібно готувати, просто сполосніть його водою перед першим використанням.
Рекомендована довжина бомбільї 16-19 см.

Місткість - 200мл

Характеристики
Общие
ТипМеталевий
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Бразильска Куйя для chimarrao Parana

Бразильска Куйя для chimarrao Parana

Модель: PRN-01
Вага: 0.00

700 грн

У наявності
Бразильська Куйя для chimarrao Parana - спеціальна посудина з гарбуза для бразильських марок мате дуже дрібного помелу (chimarrao). Ємність 180-200. Матеро ручної роботи. Прикрашена лазерним огранюванням логотипу Parana. Поронго має дуже широке, ретельно згладжені горлечко, яке дозволяє зробити хара..
Бразильска Куйя для chimarrao

Бразильска Куйя для chimarrao

Модель: PRN-01
Вага: 0.00

700 грн

У наявності
Бразильська Куйя для chimarrao - спеціальна посудина з гарбуза для бразильських марок мате дуже дрібного помелу (chimarrao). Ємність 180-200. Матеро ручної роботи. Куйя має дуже широке, ретельно згладжені горлечко, яке дозволяє зробити характерну для даного виду мате, засипку. Бомбільї довжиною не м..
Бразильска Куйя для chimarrao с металевим кільцем
Бразильска Куйя для chimarrao с металевим кільцем – спеціальна посудина з гарбуза для бразильських марок мате дуже дрібного помелу (chimarrao). Ємність 180-200. Куйя ручної роботи. У підстави є металеве кільце для кращої стійкості на поверхні. Куйя має дуже широке, ретельно згладжені горлечко,..
Бразильска Куйя для chimarrao на підставці
Бразильска Куйя для chimarrao на підставці – спеціальна посудина з гарбуза для бразильських марок мате дуже дрібного помелу (chimarrao). Ємність 180-200. Куйя ручної роботи має міцну підставку в основі. Матеро має дуже широке, ретельно згладжене горлечко, яке дозволяє зробити характерну для да..