Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Керамічний калабас Алмаз (чорний) - 350 мл

Модель: CRM-03

  • Керамічний калабас Алмаз (чорний) - 350 мл
    • Керамічний калабас Алмаз (чорний) - 350 мл
Ціна
200 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Керамічний калабас Алмаз (чорний) - практичний зручний у використанні калабас великої місткості у вигляді алмазу. Плюси даних калабасів в тому що вони не протечуть згодом, не гниють і не мають цвілі, легко миються.
Вода 60-70 градусів.
На заливати окропом !!!

Місткість близько 350 мл

Характеристики
Общие
ТипКерамічний / глиняний
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Калабас гарбузовий Precioso - 200-250 ml

Калабас гарбузовий Precioso - 200-250 ml

Модель: СzP-01
Вага: 0.00

340 грн

У наявності
Калабас гарбузовий Precioso – класичний калабас з гарбуза з металевим кільцем. Має різьблення у вигляді етнічних візерунків. Калабас стандартного об`єма і підійде як для початківців так і для досвідчених матеманов. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від..
Калабас гарбузовий Caracas 200 - 300мл

260 грн

У наявності
Калабас гарбузовий Caracas - класичний калабас з гарбуза з металевим кільцем. Має різьблення у вигляді етнічних візерунків. Калабас стандартного об`єма і підійде як для початківців так і для досвідчених матеманов. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу п..
Калабас з гарбуза без металевого кільця 150 - 200 мл
Калабас з гарбуза без металевого кільця – класичний гарбузовий калабас, без металевого кільця. Вимагає попередню підготовку. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводиться процес випалу за допомогою спеціального пристосування з металевим цилін..
Новинка
Глиняний калабас (200мл) на підставці + глиняна бомбілья 16см
Набір з себе представляє глиняний калабас на підставці та глиняну бомбілью. Все ручної роботи, у виробництві використовується темна гончарна глина. Калабас та бомбілья з підставкою покриті шаром гончарної глазурі, запах глини відсутній. Бомбілья розрахована тільки на крупно-листовий мате. Для ..