Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Калабас гарбузовий Precioso - 200 -250 ml

Модель: СzP-01

  • Калабас гарбузовий Precioso - 200 -250 ml
    • Калабас гарбузовий Precioso - 200 -250 ml
Ціна
340 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Калабас гарбузовий Precioso – класичний калабас з гарбуза з металевим кільцем. Має різьблення у вигляді етнічних візерунків. Калабас стандартного об`єма і підійде як для початківців так і для досвідчених матеманов.

Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводиться процес випалу за допомогою спеціального пристосування з металевим циліндриком на кінці.

Після довгого зберігання гарбузовий калабас необхідно «оживити». Для цього він засипається на 1/2 сухим мате, заливається окропом і настоюється близько доби. Потім заварка виливається. Калабас знову готовий до вживання. Ця процедура робиться для того, щоб пори гарбуза, з якої зроблений посудину, закрилися і просочилися мате. При зберіганні рекомендується засипати кілька грамів мате в калабас.

                                                                                    

ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН КАЛАБАСА НЕ ПО ВИНІ МАГАЗИНА

ЗА РАХУНОК ПОКУПЦЯ

Характеристики
Общие
Місткість, мл225
ТипЗ гарбуза
Останні відгуки
Оксана
20.08.2019
Калабас ,очень классный ,средний размер,толстенькая тыковка,аккуратная работа.Я наслаждаюсь
Дивитися всі відгуки
Оксана
20.08.2019
Калабас ,очень классный ,средний размер,толстенькая тыковка,аккуратная работа.Я наслаждаюсь

Написати відгук

Схожі товари

Калабас гарбузовий Caracas 200 - 300мл

260 грн

У наявності
Калабас гарбузовий Caracas - класичний калабас з гарбуза з металевим кільцем. Має різьблення у вигляді етнічних візерунків. Калабас стандартного об`єма і підійде як для початківців так і для досвідчених матеманов. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу п..
Калабас з гарбуза без металевого кільця 150 - 200 мл
Калабас з гарбуза без металевого кільця – класичний гарбузовий калабас, без металевого кільця. Вимагає попередню підготовку. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводиться процес випалу за допомогою спеціального пристосування з металевим цилін..
Новинка
Глиняний калабас (200мл) на підставці + глиняна бомбілья 16см
Набір з себе представляє глиняний калабас на підставці та глиняну бомбілью. Все ручної роботи, у виробництві використовується темна гончарна глина. Калабас та бомбілья з підставкою покриті шаром гончарної глазурі, запах глини відсутній. Бомбілья розрахована тільки на крупно-листовий мате. Для ..
Калабас гарбузовий Tiger з металевим кільцем
Калабас гарбузовий Tiger з металевим кільцем - класичний гарбузовий калабас великого об'єму, з металевим кільцем, має товсті, міцні стінки. Вимагає попередню підготовку. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводиться процес випалу за допомо..