Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Калабас керамічний - 250 мл

Модель: CRM-02

Ціна
200 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Калабас керамічний - практичний зручний у використанні. Плюси даних калабасів в тому що вони не протечуть згодом, не гниють і не мають цвілі, легко миються.
Вода 60-70 градусів.
Не заливати окропом !!!

Місткість близько 250мл

Характеристики
Общие
Місткість, мл 250
Тип Керамічний / глиняний
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Калабас гарбузовий Tiger з металевим кільцем (великий) - класичний гарбузовий калабас великого об'єму, з металевим кільцем, має товсті, міцні стінки. Вимагає попередню підготовку. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводиться процес випалу за д..
Класичний калабас з гарбуза в металевій окантовці. Має металеву підставку для зручності використання. Калабас має середню місткість 200-300мл. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводити процес випалу внутрішніх стінок за допомогою спеціального при..

Поронго бразильський в оправі

Модель: JD003
Вага: 0.00

550 грн

У наявності
Поронго бразильський в оправі - калабас поронго з художнім оформленням по дереву. Даний калабас ручної роботи зроблений з дерева і має гарне художнє оформлення по дереву. Для зручності використання є металева підставка. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від ..

Калабас з окантовкою з Альпаки

Модель: UM-368
Вага: 0.00

785 грн

У наявності
Калабас з окантовкою з Альпаки - класичний калабас з міцноuj гарбуза. У районі горловини має окантовку з візерунком з альпаки (німецьке срібло). Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводиться процес випалу за допомогою спеціального пристосування з ме..