Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Калабас гарбузовий Caracas - 200-300 ml

Модель: CrC-01

  • Калабас гарбузовий Caracas - 200-300 ml
    • Калабас гарбузовий Caracas - 200-300 ml
Ціна
260 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Калабас гарбузовий Caracas - класичний калабас з гарбуза з металевим кільцем. Має різьблення у вигляді етнічних візерунків. Калабас стандартного об`єма і підійде як для початківців так і для досвідчених матеманов.

Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводиться процес випалу за допомогою спеціального пристосування з металевим циліндриком на кінці.

Після довгого зберігання гарбузовий калабас необхідно «оживити». Для цього він засипається на 1/2 сухим мате, заливається окропом і настоюється близько доби. Потім заварка виливається. Калабас знову готовий до вживання. Ця процедура робиться для того, щоб пори гарбуза, з якої зроблений посудину, закрилися і просочилися мате. При зберіганні рекомендується засипати кілька грамів мате в калабас.

                                                                                    

ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІН КАЛАБАСА НЕ ПО ВИНІ МАГАЗИНА

ЗА РАХУНОК ПОКУПЦЯ

Характеристики
Общие
Місткість, мл200-300
Особливістьвізерунок
ТипЗ гарбуза
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Калабас з гарбуза без металевого кільця 150 - 200 мл
Калабас з гарбуза без металевого кільця – класичний гарбузовий калабас, без металевого кільця. Вимагає попередню підготовку. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводиться процес випалу за допомогою спеціального пристосування з металевим цилін..
Новинка
Глиняний калабас (200мл) на підставці + глиняна бомбілья 16см
Набір з себе представляє глиняний калабас на підставці та глиняну бомбілью. Все ручної роботи, у виробництві використовується темна гончарна глина. Калабас та бомбілья з підставкою покриті шаром гончарної глазурі, запах глини відсутній. Бомбілья розрахована тільки на крупно-листовий мате. Для ..
Калабас гарбузовий Tiger з металевим кільцем
Калабас гарбузовий Tiger з металевим кільцем - класичний гарбузовий калабас великого об'єму, з металевим кільцем, має товсті, міцні стінки. Вимагає попередню підготовку. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводиться процес випалу за допомо..
Класичний калабас з гарбуза в металевій окантовці
Класичний калабас з гарбуза в металевій окантовці. Має металеву підставку для зручності використання. Калабас має середню місткість 200-300мл. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводити процес випалу внутрішніх стінок за допомогою спеціального при..