Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Бразильска Куйя для chimarrao с металевим кільцем

Модель: BRQ-01

  • Бразильска Куйя для chimarrao с металевим кільцем
    • Бразильска Куйя для chimarrao с металевим кільцем
Ціна
600 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Бразильска Куйя для chimarrao с металевим кільцем – спеціальна посудина з гарбуза для бразильських марок мате дуже дрібного помелу (chimarrao). Ємність 180-200. Куйя ручної роботи. У підстави є металеве кільце для кращої стійкості на поверхні. Куйя має дуже широке, ретельно згладжені горлечко, яке дозволяє зробити характерну для даного виду мате, засипку. Бомбільї довжиною не менше 20 см, ідеально підходять для цієї судини.

Місткість близько 200мл

Характеристики
Общие
Особливістьпідставка, металева окантовка
ТипЗ гарбуза
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Бразильска Куйя для chimarrao на підставці
Бразильска Куйя для chimarrao на підставці – спеціальна посудина з гарбуза для бразильських марок мате дуже дрібного помелу (chimarrao). Ємність 180-200. Куйя ручної роботи має міцну підставку в основі. Матеро має дуже широке, ретельно згладжене горлечко, яке дозволяє зробити характерну для да..
Поронго бразильський в оправі

550 грн

У наявності
Поронго бразильський в оправі - калабас поронго з художнім оформленням по дереву. Даний калабас ручної роботи зроблений з дерева і має гарне художнє оформлення по дереву. Для зручності використання є металева підставка. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від ..
Матеро з Пало Санто в металевій окантовці
Матеро з Пало Санто в металевій окантовці - виготовлений з дерева Пало Санто. Має класичний обсяг. Підійде як для новачків так і для проф. матеманів. Не потребує попередньої підготовки. Має звичайний робочий вид. Сушка в природних умовах. Не сушити на відкритому вогні!   ПОВЕРНЕННЯ АБ..
Калабас гарбузовий Matero 01 - 200-250 мл

360 грн

У наявності
Калабас гарбузовий Matero 01 - класичний калабас з гарбуза з металевим кільцем. Має різьблення у вигляді етнічних візерунків. Калабас стандартного об`єма і підійде як для початківців так і для досвідчених матеманов. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу..