Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Бомбілья Taumer (БРАК) - 22см

Модель: TAU-22

Ціна
100 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Бомбілья Taumer (БРАК) - бомбілья зроблена з харчової нержавіючої сталі. Даний вид бомбільї призначений для вживання бразильських та уругвайських марок мате. Де помел йєрби мате дуже невеликий, через що класичні бомбільї швидко забиваються мате. Так як бомбілья має зовнішнє ушкодження, вона більше підійде для використання поза домом, на роботі або в місцях підвищеного ризику отримання пошкоджень.

Зверніть увагу, бомбильи тріснуть значок коня.

Сама бомбилья повністю виконує свої функції.

ПОВЕРНЕННЯ ПО НЕ ДОГЛЯДУ ПРИ КУПІВЛІ, ЗА РАХУНОК ПОКУПЦЯ.

Характеристики
Общие
МатеріалМетал
Типне розбірна
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Бомбілья розбірна з каменем - 16 см
Класична бомбілья з каменем, загнута, розбірна. ..
Бомбілья Chimarrao - 22см

Бомбілья Chimarrao - 22см

Модель: BL104
Вага: 0.00

220 грн

У наявності
Бомбілья Chimarrao - бомбілья зроблена з харчової нержавіючої сталі. На бомбільї є термоукладочна трубочка, що б не обпікало пальці. Даний вид бомбільї призначений для вживання бразильських та уругвайських марок мате. Де помел йерба мате дуже дрібний, через що класичні бомбільї швидко заби..
Бомбілья Еліпс з мундштуком - 20 см

350 грн

У наявності
Бомбілья Еліпс з мундштуком - довга бомбілья з нержавіючої сталі, яка забезпечує довговічність використання і стійкість до механічних пошкоджень і високих температур. Вона не іржавіє, фільтр бомбильи відкручується і промивається. На бомбільї є три охолоджуючих кільця. Гарний мундштук надає бомбільї ..
Бомбілья Chimarrao (рожева) - 21 см

Бомбілья Chimarrao (рожева) - 21 см

Модель: BL-107
Вага: 0.00

290 грн

У наявності
Бомбілья Chimarrao (рожева) - бомбілья зроблена з харчової нержавіючої сталі. Даний вид бомбільї призначений для вживання бразильських та уругвайських марок мате. Де помел йерба мате дуже дрібний через що класичні бомбільї швидко забиваються мате. В комлекті з бомбилью є йоржик для внутрішньої чистк..