Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Бомбілья Fiero (Alpaca) - 18 см

Модель: ALP-1

Ціна
950 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Бомбилья Fiero (Alpaca) - бомбілья вищої якості, виготовлена ​​з 100% альпаки (також відомої як нове срібло). Завдяки цьому матеріалу термін служби виробу дуже великий - до 20 років. Модель, безсумнівно, чарівна і проста. Вона має дві красивих прикраси у вигляді охолоджуючих фільтрів з позолоти. Ця витончено зроблена модель має кручений фільтр, який полегшує очищення і догляд за бомбільєю. Сам фільтр дуже добре фільтрує дрібні фракції мате, завдяки формі ложки. Будь ласка, майте на увазі, що в цій моделі фільтр відкручується так само, як і в інших, але потім, щоб відкрити сам фільтр, ви повинні витягнути один елемент з іншого (не в ширину, як в більшості моделей). Зусилля до фільтру може привести до розриву шарніра.

Характеристики
Общие
Матеріал Альпака
Тип розбірна
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Бомбілья Cuchara - 18 см

Модель: BMC-1
Вага: 0.00

210 грн

У наявності
Бомбілья Cuchara - це стандартна бомбілья для йерба-мате довжиною близько 18 см, яка підійде для більшості помолів. У бомбільї є фільтр для ложки, який дуже добре фільтрує навіть більш дрібну мелену йерба. Модель Cuchara має декоративне охолоджуючу кільце з позолоти, оброблене символом підкови і кон..

210 грн

У наявності
Шестигранна кручена бомбіла Hexagonal - не велика по довжині бомбілья початкового рівня. Модель Hexagonal має декоративне охолоджуюче кільце і знімний фільтр, що робить чистку бомбільї дуже простим. Бомбілья добре фільтрує мате більших і середніх помолов. Підійде для початківців матеманів. Її довжин..

Бомбілья шестикутна

Модель: CR809
Вага: 0.00

185 грн

У наявності
Класична металева бомбілья з шестикутним накінечником. Розбірна. Підходить для всіх видів мате. Довжина 15 см ..

170 грн

У наявності
Класична металева бомбілья у вигляді ложки. Покрита мельхіором, неразбірна.   ..