Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Бомбілья Chimarrao - 19 см

Модель: BL104

Ціна
220 грн
Архив
Дивитися всі характеристики

Бомбілья Chimarrao - бомбілья зроблена з харчової нержавіючої сталі. Даний вид бомбільї призначений для вживання бразильських та уругвайських марок мате. Де помел йерба мате дуже дрібний, через що класичні бомбільї швидко забиваються мате.

Характеристики
Общие
Довжина, см 19
Матеріал Нержавіюча сталь
Тип не розбірна
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Бомбілья Resorta з пружиною

Модель: С20
Вага: 0.00

450 грн

У наявності
Бомбілья Resorta з пружиною. Оригінальна аргентинська бомбілья з високоякісної нержавіючої сталі марки Sebille. Простий, підпружинений фільтр забезпечує гарний поділ фільтрованої йерби. Його також легко чистити, тому що після використання досить поставити пружину під потік води і злегка зігнути її. ..

Бомбілья Estribo-2 (розбірна)

Модель: С22
Вага: 0.00

450 грн

У наявності
Бомбилья Estribo (розбірна) - бомбилья з нержавіючої сталі з подвійною системою фільтрації. Крім того, фільтр можна легко видалити для періодичної очистки внутрішніх стінок. Для цієї бомбильи характерний зручний, сплющений мундштук, який також робить позитивний вплив на охолодження напою. Ніжне охол..

Бомбилья Estribo (розбірна)

Модель: C21
Вага: 0.00

500 грн

У наявності
Бомбілья Estribo (розбірна) - бомбілья з нержавіючої сталі з подвійною системою фільтрації. Крім того, фільтр можна легко видалити для періодичної очистки внутрішніх стінок. Для цієї бомбільї характерний зручний, сплющений мундштук, який також робить позитивний вплив на охолодження напою. Ніжне охол..

Бомбілья Fiero (Alpaca) - 18 см

Модель: ALP-1
Вага: 0.00

950 грн

У наявності
Бомбилья Fiero (Alpaca) - бомбілья вищої якості, виготовлена ​​з 100% альпаки (також відомої як нове срібло). Завдяки цьому матеріалу термін служби виробу дуже великий - до 20 років. Модель, безсумнівно, чарівна і проста. Вона має дві красивих прикраси у вигляді охолоджуючих фільтрів з позолоти. Ця ..