Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Новини

Надходження товару від 10.05.2019 року

Надходження товару від 10.05.2019 року

Вітаємо клієнтів і гостей нашого магазину. У продаж надійшов свіжий турецький чай: Турецький чай Caykur Altinbas 500g, турецький чай Caykur Rize 500g, Dogadan Gizli Bahce 500g,    Caykur Burcum Yesil Cay (зелений чай з бергамотом) 100g. НОВИНКИ: Caykur Altinbas Karanfilli з гвоздикою 100g, Dogus Karadeniz Çayi 500g, Dogus Rize 500g, ЧАЙ З ДОБАВКАМИ: Турецький чай Dogus для схуднення, турецький чай Dogus (з ехінацеєю), турецький чай Dogus (з шипшиною), Турецький чай Dogus (з яблуком), турецький чай Dogus (з квітів липи). Також в продаж знову надійшов Турецький чайник Caydanlik (скло) - чайник підходить для будь-яких видів плит.

Надходження товару від 22.04.2019 року

Надходження товару від 22.04.2019 року

Вітаємо клієнтів і гостей нашого магазину. Надійшла свіжа партія мате: Taragui Sin Palo 500g, Taragui Classic 500g та 1kg, Rosamonte Classic 500g та 1kg, Pajarito Seleccion Especial 500g, Pajarito Tradicional 1kg, а також оновлений Cruz de Malta Suave & Duradera 500g та 1kg. У найближчі 5-10 днів буде нова поставка, свіжого турецького чаю, також буде чай з добавками в пакетиках. Протягом 48 годин, запрацює повноцінна реєстрація для клієнтів з Росії, Білорусі та Казахстану. Графік роботи магазину на Великодні та Травневі Свята. 27-е квітня до 12.00 (оплата до 11.00 ранку), 28.04-01.05 та 09.05 Вихідні дні.

Чай мате: користь і шкода екзотичного напою

Чай мате: користь і шкода екзотичного напою

На вітчизняному ринку чай мате з'явився недавно, але встиг стати досить популярним. Цей напій можна віднести до категорії екзотичних продуктів, які не вживають щодня, як звичайний чай. За своїми властивостями мате нагадує чай і каву, а його позитивний вплив на організм давно не викликає сумнівів.

Новини по роботі магазина

Новини по роботі магазина

Вітаємо клієнтів і гостей нашого магазину. В цьому році це перша новина нашого магазину. Як ви вже встигли побачити ми оновили наш магазин. Комусь  з клієнтів це подобається, хтось каже що старий магазин був краще. Але старий магазин працював з 2008 року і за своїм функціоналом дуже сильно застарів. Так вийшло що попався нам не добросовістний розробник і магазин працював вкрай незадовільно. Тому нам довелося допрацьовувати і "допилювать" на стороні багато чого з функціоналу магазину. Просимо поставитися до цього з розумінням. Також будемо дуже вдячні вам, якщо будете вказувати про наявні  недоліки або помилки в роботі магазину.

Відгуки про продукти

Rosamonte Despalada Sin Palo Tradicional - 1 кг
Rosamonte Despalada Sin Palo Tradicional - 1 кг
Мирослав Менисенко

Как опытный матеман,20лет стажа, скажу, СИЛЬНАЯ ВЕЩЬ!!!

Наш магазин з 2008 року, пропонує Вам широкий асортимент традиційного і етнічного чаю і кави народів світу. Тепер ви можете приєднатися до давніх традицій, не виходячи з дому. Весь чай ми купуємо від провідних світових виробників, що гарантує високу якість, і дотримання всіх необхідних норм виготовлення. Сьогодні ми співпрацюємо з китайськими, південно-американськими, африканськими і азіатськими виробниками чаю і кави. У наших планах розширення географії, і можливість познайомити Вас з найбільш широким асортиментом чаю і кави.

Наші адміністратори розкажуть Вам про чай і кава, допоможуть вибрати, і пояснять, як правильно його заварити. Скоро Ви зможете у нас придбати і весь необхідний інвентар для чайних церемоній - починаючи від глиняної і фарфорового посуду, закінчуючи чайними аксесуарами.