Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Бразильська йєрба мате Barao Nativa Chimarrao (вакуум) - 1кг

Модель: BRNV-1000

Ціна
485 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Barao Nativa Chimarrao (вакуум) – бразильський вид мате Chimarrao. Erva у перекладі з португальської трава, так що не піддавайтесь сумніву, що написано Erva замість Yerba. Chimarrao відомий також як чай Gaucho, поширений у Південних Штатах Бразилії, де любителів мате не менше ніж в Аргентині та Парагваї. Виготовляється із суміші місцевих трав відмінної якості, з різних регіонів Парани. Головна відмінність даного типу мате від аргентинський та парагвайських марок, це спосіб сушіння і головне дуже дрібний помел у пил. Сушіння здійснюється на конвеєрній стрічковій сушарці гарячим повітрям, при нижчих температурах і без контакту з димом, що надає мате найчистіший і найсвіжіший смак. Вакуумна упаковка гарантує свіжість смаку та кольору мате. Даний різновид Barao призначений для тих, хто шукає більш повнотіле та насичене шимаррао.

Термін придатності – 30.07.2024 року

Характеристики
Общие
ВидМіцний
Торгова МаркаBarao
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Erva mate Barao - 500 грам

Erva mate Barao - 500 грам

Виробник: Barão Comércio e Indústria de Erva Mate LTDA
Модель: BR-05
Вага: 500.00

265 грн

У наявності
Erva mate Barao - бразильський вид мате Chimarrao. Erva в перекладі з португальської трава, так що не дивуйтеся що написане Erva замість Yerba. Chimarrao відомий також як чай Gaucho, розповсюджений в Південних Штатах Бразилії, де любителів мате не менш ніж в Аргентині та Парагваї. Головна відмінніст..
Erva mate Barao Premium - 1 кг

Erva mate Barao Premium - 1 кг

Виробник: Barão Comércio e Indústria de Erva Mate LTDA
Модель: BRP-01
Вага: 1.00

475 грн

У наявності
Erva mate Barao Premium - бразильський вид мате Chimarrao. Erva в перекладі з португальської трава, так що не дивуйтеся що написане Erva замість Yerba. Chimarrao відомий також як чай Gaucho, расспространён в Південних Штатах Бразилії, де любителів мате не менш ніж в Аргентині і Парагваї. Головна від..
Meta Mate 42 Bio Roasted (обсмажений) - 250 грам

200 грн

У наявності
Meta Mate 42 Bio Roasted (обсмажений) - органічний обсмажений мате з Бразилії, ідеальний замінник кави або чаю. Густо зрізане листя йєрби піддавали обсмажуванню, аналогічно обсмажуванню кавових зерен. Завдяки цьому мате здивує не тільки своїм темно-коричневим кольором, але і абсолютно іншим смаком, ..
Parana brazilian "Chimarrao" Vacuum Pack - 500 грам

Parana brazilian "Chimarrao" Vacuum Pack - 500 грам

Модель: PB-CH-05
Вага: 500.00

255 грн

У наявності
Parana brazilian "Chimarrao" Vacuum Pack - високоякісний бразильський мате шімаррао від бренду Erva Mate Parana. Шімаррао - це секретна перлина Бразилії, відома багатьом і за її межами і позначає традиційний йєрба мате з Бразилії. Менш формально, це синонім ЕРВА мате - бразильський спосіб ..