Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Йєрба мате Don Omar Traditional - 500 грам

Модель: DNO-500

  • Йєрба мате Don Omar Traditional - 500 грам
    • Йєрба мате Don Omar Traditional - 500 грам
Ціна
260 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Don Omar - це традиційна аргентинська йєрба, що виробляється Yerbatera Hoja Verde SRL у місті Команданте Андресіто в провінції Місьонес, за 64 км від водоспадів Ігуасу, в оточенні природних заповідників і на тлі річки Ігуасу. При вирощуванні йєрби, виробник не використовує будь-яких хімічних продуктів або добрив у процесі посадки, росту та протягом усього періоду збирання врожаю. У сушарці лист проходить кілька процесів та контроль якості, починається перший процес, який називається сапекадо, який полягає в тому, що зелений лист піддається впливу прямого вогню при температурі 400 градусів протягом декількох секунд. Цей вогненний удар дозволяє продукту зберігати свій характерний колір і властивості, другий етап – це попереднє сушіння та третій етап – сушильні стрічки, що працюють при температурі від 70 до 90 градусів для остаточного сушіння.
У йєрба мате Don Omar практично відсутній пил, що робить цю йєрбу ніжною та смачною. Приємний деревно-димний аромат, що не перебиває основного смаку та органічно супроводжує Вас протягом усіх проливок. За міцністю це середній мате, де відчувається енергетичний потенціал, але без фанатичної стимуляції. Кому потрібна сильна стимуляція, цей виробник має старшу сестру під маркою Secadero.

Термін придатності – 23.02.2024 року

Характеристики
Общие
ВидОрганічний
Торгова МаркаDon Omar
Останні відгуки
Олександр
23.07.2023
Интересный ,древесный, дымный все как его описание ,с мёдом вообще вкусно
Дивитися всі відгуки
Олександр
23.07.2023
Интересный ,древесный, дымный все как его описание ,с мёдом вообще вкусно

Написати відгук

Схожі товари

El Hachero - 500 грам

El Hachero - 500 грам

Модель: ELH-500
Вага: 500.00

265 грн

У наявності
El Hachero – вас вітає аргентинський Лісоруб, саме так перекладається El Hachero. Це ще один продукт від приватного кооперативу Don Leandro SRL. Це йєрба мате, що відрізняється своїм певним та безпомилковим смаком, адже 24-місячна витримка дасть про себе знати. Коли ви відкриєте упаковку та ві..
Flor de Jardin - 500 грам

Flor de Jardin - 500 грам

Модель: FDJ-500
Вага: 500.00

395 грн

У наявності
Flor de Jardin – аргентинська новинка від кооперативу Cooperativa de Productores de Jardin América Ltda. розташованого в Сьюдад-Хардін (100 км на північ від Посадас). Виробництво бере початок у 1973 році в результаті утворення кооперативу, що складається з іммігрантів, що оселилися в Сь..
Picada Vieja - 500 грам

Picada Vieja - 500 грам

Модель: PDVJ-500
Вага: 500.00

390 грн

У наявності
Picada Vieja - новинка в Україні та Європі від приватного кооперативу, що належить родині Grudke, з центральної частини Місьйонес. Це йєрба мате з міцним димним смаком, любителям чорносливних ароматів, Picada Vieja припаде до смаку. Її сушка на вогні (барбакуа) надає їй яскравий характер, її природн..
Relumbron Tradicional - 500 грам

Relumbron Tradicional - 500 грам

Модель: RBT-500
Вага: 500.00

335 грн

У наявності
Йерба мате Relumbron Tradicional — бренд Relumbron належить Родріго Даніелю Ескобару з села Апостолес у провінції Місьйонес, Аргентина, який нещодавно розпочав виробництво цієї йєрби. Класичний варіант без добавок, до його складу входять дрібне листя парагвайського падубу, з домішкою гілочок т..