Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Йєрба Мате Primicia Elaborada - 500 грам

Модель: Prm-05

  • Йєрба Мате Primicia Elaborada - 500 грам
    • Йєрба Мате Primicia Elaborada - 500 грам
Ціна
300 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Primicia Elaborada – ще одна пропозиція з Аргентини, але цього разу не з провінції Місьонес, а з Коррієнтес, які є явною меншістю на українському ринку божественної трави з Південної Америки. В даному випадку це фантастичний мате з дуже багатим та складним смаком, який порадує багатьох шанувальників парагвайського падубу. Після відкриття упаковки Primicia Elaborada в ніс ударяє інтенсивний аромат із помітними трав'янистими нотками, запахом луки та легкою димністю. Сама помел також виглядає досить несподівано, тому що листя дрібно подрібнене, що досить рідко зустрічається у мате з Аргентини. До того ж невеликі палички і чимало пилу. Результатом такого поєднання є надзвичайно інтенсивний та насичений смак із помітною димною гіркотою. Немає браку в'яжучому післясмаку мовою або дерев'яними нотами. Більше схожий на парагвайські марки мате, ніж аргентинські, мало того, що він має складний смак, так ще й має солідний стимулюючий ефект. Тільки для досвідчених любителів мате та тих хто шукає потужний заряд енергії.

Термін придатності до – 12.2023 року

Характеристики
Общие
ВидМіцний
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Dulce Beso - 500 грам

Dulce Beso - 500 грам

Модель: DB-05
Вага: 500.00

320 грн

У наявності
Dulce Beso – ще одна новинка із Аргентини. Класичний сорт з ефектним огранюванням з провінції Місьонес. Dulce Beso означає "солодкий поцілунок", що також видно на упаковці цієї йєрби. До складу входять переважно невелике листя з домішкою паличок та помірної кількості пилу. Запах слід..
Amigo Matero - 500 грам

Amigo Matero - 500 грам

Модель: AM-05
Вага: 500.00

250 грн

У наявності
Amigo Matero – чергова новинка із Аргентини. Цей високоякісний йерба мате виробляється сім'єю Веллкі в Обера-Місьонес, яка займається виробництвом мате вже понад 50 років. Amigo Matero має дуже збалансований помел, та приємний зелений оливковий колір. 12 місяців природного зберігання надаю..
Cruz de Malta Selection Especial - 500 грам

Cruz de Malta Selection Especial - 500 грам

Виробник: Molinos Río de la Plata S.A.
Модель: CzSE-05
Вага: 500.00

290 грн

У наявності
Cruz de Malta Selection Especial – культовий Cruz de Malta вже давно доступний на ринку, але ми хочемо представити вам нову версію Мальтійського Хреста. Він складається з досить густо нарізаного листя, з невеликою домішкою паличок та невеликої кількості пилу. У порівнянні з версією Suave Durad..
Новинка
Pajaro Azul Seleccion especial - 500 грам

Pajaro Azul Seleccion especial - 500 грам

Модель: PJA-500
Вага: 500.00

285 грн

У наявності
Pajaro Azul Seleccion especial - це невеликий аргентинський бренд мате з більш ніж 100-річним досвідом прямо з Аргентини, з провінції Місьонес, з міста Обера. Цей мате поєднує в собі гірську йєрбу та йєрбу, вирощену на полях Місьйонес. Досить крупно нарізане листя з домішкою дрібно нарізаних, н..