Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Йєрба мате Casualidad tradicional - 500 грам

Модель: CT-500

  • Йєрба мате Casualidad tradicional - 500 грам
    • Йєрба мате Casualidad tradicional - 500 грам
Ціна
335 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Casualidad tradicional - ще одна новинка у нашому магазині та й в Україні, виробляється в Місьйонес, Аргентина, невеликим кооперативом Establecimiento Casualidad S.R.L. Хоча кооператив і не великий, але має власні плантації, що знаходяться в передгір'ї провінції Місьйонес. Секрет цієї йєрби полягає у ретельному відборі листя, його ексклюзивний смак обумовлений оптимальним процесом виробництва та зберігання. Запах свіжого сіна, трохи горіхово-злаковий та трохи димний. Помол дуже збалансований, це одна з улюблених марок йєрба мате, серед споживачів у цьому районі, що говорить про високу якість та багатий смак. Міцність середня, підійде як початківцям, так і досвідченим любителям мате.

Термін придатності – 28.02.2025 року

Характеристики
Общие
ВидКласичний
Торгова МаркаCasualidad
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Chamarra - 500 грам

Chamarra - 500 грам

Модель: Chmr-500
Вага: 500.00

385 грн

У наявності
Chamarra - і знову новинка з Аргентини на Українському ринку йєрба мате. Виготовляється не великим приватним кооперативом, у центральній частині провінції Місьйонес. Сушіння за методом Барбакуа та 24 місячна витримка, надають йєрбі характерного димного аромату та післясмаку. Завдяки цьому вона набли..
Don Leandro (з низьким вмістом пилу) - 500 грам
Don Leandro (з низьким вмістом пилу) – ще один новий продукт від приватного кооперативу Don Leandro S.R.L. Ми запрошуємо вас відкрити для себе Yerba Mate з традиційним смаком, приготованим з паличок та з низьким вмістом пилу. Протягом 40 років Don Leandro Establishment виробляє йєрбу, добиваюч..
Don Omar Traditional - 500 грам

Don Omar Traditional - 500 грам

Модель: DNO-500
Вага: 500.00

260 грн

У наявності
Don Omar - це традиційна аргентинська йєрба, що виробляється Yerbatera Hoja Verde SRL у місті Команданте Андресіто в провінції Місьонес, за 64 км від водоспадів Ігуасу, в оточенні природних заповідників і на тлі річки Ігуасу. При вирощуванні йєрби, виробник не використовує будь-яких хімічних продукт..
El Hachero - 500 грам

El Hachero - 500 грам

Модель: ELH-500
Вага: 500.00

265 грн

У наявності
El Hachero – вас вітає аргентинський Лісоруб, саме так перекладається El Hachero. Це ще один продукт від приватного кооперативу Don Leandro SRL. Це йєрба мате, що відрізняється своїм певним та безпомилковим смаком, адже 24-місячна витримка дасть про себе знати. Коли ви відкриєте упаковку та ві..