Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Йєрба мате Caballo Negro barbacua - 500 грам

Модель: CNB-500

  • Йєрба мате Caballo Negro barbacua - 500 грам
    • Йєрба мате Caballo Negro barbacua - 500 грам
Ціна
390 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Caballo Negro barbacua - йерба мате виробляється в невеликому містечку Апостолесі, провінція Місьйонес, Аргентина. Йерба проходить процес сушіння методом Барбакуа, у якому листя піддаються впливу тепла і диму деревного багаття, щоб надати їм димний аромат. Після чого витримується природним чином протягом 24 місяців, у результаті ми отримуємо якісний мате, з багатою гамою смаків та яскравим ароматом. При відкритті упаковки ми побачимо неабияку кількість паличок, що пом'якшує інтенсивність мате, а також низький вміст пилу і достатню кількість листочків. Мате на кожен день, підійде як новачкам, так і досвідченим любителям мате.

Термін придатності – 30.03.2025 року

Характеристики
Общие
ВидОрганічний
Торгова МаркаCaballo Negro
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Camino Nuevo Premium - 500 грам

Camino Nuevo Premium - 500 грам

Модель: CNP-500
Вага: 500.00

350 грн

У наявності
Camino Nuevo Premium – новинка не тільки в Україні, але й у Європі, від приватного кооперативу Don Leandro S.R.L. Власні плантації дозволяють виробнику контролювати якість листя. Сушіння листя при 120° знижує їх вологість до 3%. Потім відбувається витримка протягом 24 місяців у приміщеннях..
Casualidad tradicional - 500 грам

Casualidad tradicional - 500 грам

Модель: CT-500
Вага: 500.00

335 грн

У наявності
Casualidad tradicional - ще одна новинка у нашому магазині та й в Україні, виробляється в Місьйонес, Аргентина, невеликим кооперативом Establecimiento Casualidad S.R.L. Хоча кооператив і не великий, але має власні плантації, що знаходяться в передгір'ї провінції Місьйонес. Секрет цієї йєрби поля..
Chamarra - 500 грам

Chamarra - 500 грам

Модель: Chmr-500
Вага: 500.00

385 грн

У наявності
Chamarra - і знову новинка з Аргентини на Українському ринку йєрба мате. Виготовляється не великим приватним кооперативом, у центральній частині провінції Місьйонес. Сушіння за методом Барбакуа та 24 місячна витримка, надають йєрбі характерного димного аромату та післясмаку. Завдяки цьому вона набли..
Don Leandro (з низьким вмістом пилу) - 500 грам
Don Leandro (з низьким вмістом пилу) – ще один новий продукт від приватного кооперативу Don Leandro S.R.L. Ми запрошуємо вас відкрити для себе Yerba Mate з традиційним смаком, приготованим з паличок та з низьким вмістом пилу. Протягом 40 років Don Leandro Establishment виробляє йєрбу, добиваюч..