Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Поронго Tradicao - 220-260мл

Модель: PTRD-220

  • Поронго Tradicao - 220-260мл
    • Поронго Tradicao - 220-260мл
    • Поронго Tradicao - 220-260мл
Ціна
755 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Поронго Tradicao – cосуд з натурального бразильського гарбузика. Особливість даного виробу в дуже товстих стінках, як мінімум у 2 рази товщі за аргентинські гарбузики. У поронго є декоративна металева ніжка, для забезпечення гарної стійкості. Усередині сосуд красиво відполірований, тому немає необхідності позбавлятися залишків м'якоті. Зовні є гарний орнамент. Калебас має обпалений борт, завдяки якому у верхній частині не буде видимих плям і посудина не вбиратиме зайву вологу в обпаленому місці.

Так як гарбузи всі натуральні, розміри у них різні, 220-260мл.

Характеристики
Общие
Особливістьпідставка, візерунок
ТипЗ гарбуза
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Класичний калабас з гарбуза в металевій окантовці (маленький) - 80-120мл
Класичний калабас з гарбуза в металевій окантовці. Має металеву підставку для зручності використання. Калабас має середню місткість 80-120мл. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводити процес випалу внутрішніх стінок за допомогою спеціального прис..
Поронго бразильський в оправі

550 грн

У наявності
Поронго бразильський в оправі - калабас поронго з художнім оформленням по дереву. Даний калабас ручної роботи зроблений з дерева і має гарне художнє оформлення по дереву. Для зручності використання є металева підставка. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від ..
Калабас гарбузовий Puntos - 150-175 мл

430 грн

У наявності
Калабас гарбузовий Puntos - класичний калабас з гарбуза з металевим кільцем. Сосуд забарвлиний термічним методом - не залишає слідів фарби. Калабас стандартного об'єму і підійде як для початківців, так і для досвідчених математиків. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре..
Калабас з гарбуза без металевого кільця 200 - 250 мл
Калабас з гарбуза без металевого кільця – класичний гарбузовий калабас, без металевого кільця. Вимагає попередню підготовку. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводиться процес випалу за допомогою спеціального пристосування з металевим цилін..