Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Поронго Raca EU Love Chimarrao - 260мл

Модель: RELCh-260

  • Поронго Raca EU Love Chimarrao - 260мл
    • Поронго Raca EU Love Chimarrao - 260мл
    • Поронго Raca EU Love Chimarrao - 260мл
Ціна
755 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Поронго Raca EU Love Chimarrao - посуд з натурального бразильського гарбузика. Особливість даного виробу в дуже товстих стінках, як мінімум у 2 рази товщі за аргентинські гарбузики. У поронго є декоративна металева ніжка, для забезпечення хорошої стійкості. Усередині сосуд красиво відполірований, тому немає необхідності позбавлятися залишків м'якоті. Зовні є гарний логотип. Калебас має обпалений бортик, завдяки якому у верхній частині не буде видимих плям і посудина не вбиратиме зайву вологу в обпаленому місці.

Так як гарбузи всі натуральні, розміри у них різні, 240-260мл.

 

 

Характеристики
Общие
Особливістьпідставка, візерунок
ТипЗ гарбуза
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Поронго Caballo negro - 260мл

Поронго Caballo negro - 260мл

Модель: CNGR-260
Вага: 0.00

755 грн

У наявності
Поронго Caballo negro - cосуд з натурального бразильського гарбузика. Особливість даного виробу в дуже товстих стінках, як мінімум у 2 рази товщі за аргентинські гарбузики. У поронго є декоративна металева ніжка, для забезпечення гарної стійкості. Усередині сосуд красиво відполірований, тому немає н..
Поронго Tradicao - 220-260мл

Поронго Tradicao - 220-260мл

Модель: PTRD-220
Вага: 0.00

755 грн

У наявності
Поронго Tradicao – cосуд з натурального бразильського гарбузика. Особливість даного виробу в дуже товстих стінках, як мінімум у 2 рази товщі за аргентинські гарбузики. У поронго є декоративна металева ніжка, для забезпечення гарної стійкості. Усередині сосуд красиво відполірований, тому немає ..
Класичний калабас з гарбуза в металевій окантовці (маленький) - 80-120мл
Класичний калабас з гарбуза в металевій окантовці. Має металеву підставку для зручності використання. Калабас має середню місткість 80-120мл. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводити процес випалу внутрішніх стінок за допомогою спеціального прис..
Поронго бразильський в оправі

550 грн

У наявності
Поронго бразильський в оправі - калабас поронго з художнім оформленням по дереву. Даний калабас ручної роботи зроблений з дерева і має гарне художнє оформлення по дереву. Для зручності використання є металева підставка. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від ..