Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Калабас Rosamonte алюмінієвий білий - 180мл

Модель: RsM-23

Ціна
600 грн
У наявності
Виробник:
Дивитися всі характеристики

Калабас Rosamonte алюмінієвий білий - фірмовий металевий калабас з логотипом Rosamonte. Калабас виготовлений з харчового алюмінію. Великим плюсом даного калабаса є те що, метал не спотворює смак мате, не надає гіркоти, немає металевого смаку. Заварений мате, матиме чистий оригінальний смак, а також довго зберігає тепло напою. Калабас не потрібно готувати, просто сполосніть його водою перед першим використанням.
Рекомендована довжина бомбільї 16-19 см.

Місткість - 180мл

Характеристики
Общие
ТипМеталевий
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Бразильска Куйя для chimarrao - 150-180мл

700 грн

У наявності
Бразильська Куйя для chimarrao - спеціальна посудина з гарбуза для бразильських марок мате дуже дрібного помелу (chimarrao). Ємність 180-200. Матеро ручної роботи. Куйя має дуже широке, ретельно згладжені горлечко, яке дозволяє зробити характерну для даного виду мате, засипку. Бомбільї довжиною не м..
Керамічний калабас круглий (білий) - 260мл
Керамічний калабас круглий (білий) – практичний зручний у використанні круглий калабас, середньої місткості. Плюси цих калабасів у тому, що вони не протікають з часом, не гниють і не мають цвілі, легко миються. Вода 60-70 градусів. На заливати окропом! Місткість близько 260 мл ..
Керамічний калабас круглий (чорний) - 260мл
Керамічний калабас круглий (чорний) – практичний зручний у використанні круглий калабас, середньої місткості. Плюси цих калабасів у тому, що вони не протікають з часом, не гниють і не мають цвілі, легко миються. Вода 60-70 градусів. На заливати окропом! Місткість близько 260 мл ..
Скляна Куйя - 250 мл

Скляна Куйя - 250 мл

Модель: GC-250
Вага: 0.00

275 грн

У наявності
Скляна Куйя – скляна посудина, форма та розмір якої відповідає бразильським Куйям для заварки шимаррао дрібного помелу. Посудина виготовлена ​​з боросилікатного скла, яке є високоякісним склом, стійким до високих температур і більш міцним, ніж більшість скляних сумішей. Скло дуже прозоре з пов..