Каталог товарів
  • Кошик порожній!

Дерев'яний матеро (маленький) - 100 - 120мл

Модель: MD-100

  • Дерев'яний матеро (маленький) - 100 - 120мл
    • Дерев'яний матеро (маленький) - 100 - 120мл
    • Дерев'яний матеро (маленький) - 100 - 120мл
    • Дерев'яний матеро (маленький) - 100 - 120мл
Ціна
200 грн
У наявності
Дивитися всі характеристики

Дерев'яний матеро (маленький) – мініатюрний матеро з дерева. Підійде діткам або для любителів початківців мате. Матеро простий в обслуговуванні, не потребує спеціальних сушок та промивок. Для цього матеро підійдуть бомбільї не більше 15-16см завдовжки.

Об'єм 100-120мл.

Не використовуйте відбілюючі або концентровані миючі засоби. Будь ласка, не протирайте поверхню матеро твердими предметами, щоб не подряпати дерево. Будь ласка, мийте дерев'яні предмети м'якими серветками.

Характеристики
Общие
ТипДерев'яний
Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Схожі товари

Калабас гарбузовий Misterio з металевим кільцем 200 - 240мл
Калабас гарбузовий Misterio з металевим кільцем - класичний гарбузовий калабас великого об'єму, з металевим кільцем, має товсті, міцні стінки. Вимагає попередню підготовку. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводиться процес випалу за до..
Класичний калабас з гарбуза в металевій окантовці (маленький) - 80-120мл
Класичний калабас з гарбуза в металевій окантовці. Має металеву підставку для зручності використання. Калабас має середню місткість 80-120мл. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від часу проводити процес випалу внутрішніх стінок за допомогою спеціального прис..
Поронго бразильський в оправі

550 грн

У наявності
Поронго бразильський в оправі - калабас поронго з художнім оформленням по дереву. Даний калабас ручної роботи зроблений з дерева і має гарне художнє оформлення по дереву. Для зручності використання є металева підставка. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре висушити. Час від ..
Калабас гарбузовий Puntos - 150-175 мл

430 грн

У наявності
Калабас гарбузовий Puntos - класичний калабас з гарбуза з металевим кільцем. Сосуд забарвлиний термічним методом - не залишає слідів фарби. Калабас стандартного об'єму і підійде як для початківців, так і для досвідчених математиків. Калабас після кожного використання слід прочистити і добре..